تک کنترل– آخرین اخبار تکنولوژی

معاون شیائومی: گوشی Redmi K60 Gaming اتفاق نخواهد افتاد

گوشی Redmi K60 Gaming

گوشی Redmi K60 Gaming

شیائومی 13 این یکشنبه عرضه می شود و یکی از معاونان شرکت فاش کرد که قدرتمندتر از گوشی های بازی خواهد بود. لو ویبینگ که با نام غربی خود ویلیام لو نیز شناخته می شود، اظهار داشت که در سال 2023 ما به دستگاه های اختصاصی برای بازی در اندروید نیاز نخواهیم داشت و این روند “محکوم به مرگ” است.

معاون رئیس جمهور همچنین رئیس شیائومی چین و مدیر برند Redmi است، به این معنی که نباید انتظار گوشی Redmi K60 Gaming را داشته باشیم، زیرا Redmi K60 معمولی باید برای تمام نیازهای بازی مشتریان کافی باشد.

همانطور که برخی از عکس‌های جاسوسی فاش کردند، سری Redmi K60 در حال تولید است. خط تولید از یک Redmi K60E تشکیل شده است که تایید شده است که دارای چیپست Dimensity 8200 است که با در نظر گرفتن بازی توسعه داده شده است. یک Redmi K60 ساده با تراشه Snapdragon 8+ Gen 1 و یک Redmi K60 Pro با جدیدترین های Qualcomm – پرچمدار فعلی Snapdragon 8 Gen 2.

پیش از این، لو اعلام کرده بود که Dynamic Island توسط تیم توسعه نرم‌افزار شیائومی در حال آزمایش است، بنابراین ممکن است پنل نوتیفیکیشن اپل را در گوشی‌های Redmi K60 مشاهده کنیم، حتی اگر دوربین‌های سلفی در گوشه‌ای باقی بمانند.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *