تک کنترل– آخرین اخبار تکنولوژی

فرازمینی ها نزدیکتر از چیزی که فکرش را میکنید

فرازمینی ها

فرازمینی ها نزدیکتر از چیزی که فکرش را میکنید

فعالیتهای معقول از تمدن فرازمینی ها نشان می دهد که آنان بطور غیر منتظره ای به ما نزدیک هستند با این حال ذهنیت انسانها برای فهم این مساله آمادگی ندارد.

در حال حاظر ظاهر شدن این موجودات هوشمند در روی کره زمین کاملا اثبات شده است و اینک شاید بسیار تعجب برانگیز باشد که بگوئیم حضور موجودات موجودات فضایی در نزدیکترین جای کره زمین یعنی در کره ماه و سیاره مریخ نیز می باشد. هزاران عکس و ویدیو از فضاپیمای Apollos و ایستگاه فضایی  Clementine نشان داد که بسیاری از نقاط و شواهد در سطح ماه در نزدیکی این شهرها از آثار فعالیتهای انجام شده خبر میدهد. با این کشف بزرگ که توسط سازمان فضائی ناسا انجام گرفت فوراً بعنوان محرمانه طبقه بندی گردیده و سرپوشی برآن گذاشته شد تا این اخبار به بیرون درج پیدا نکند..

اینک ما از لحاظ روانی آماده نیستیم تا به درستی این مسائل را باور کنیم به مانند این است که رابینسون کروزوئه برای اولین بار پا برهنه بر روی شن و ماسه های آمریکا راه رفت به گمان اینکه به جزیزه ای کوچکتر وارد شده است غافل از اینکه بعدها این پا نهادن اسرار دیگری را از دل این قاره پهناور برملا ساخت.در ادامه چندین تصویر از این کشفیات را که چندین سال است جزو اسرار محرمانه بوده اند مشاهده می کنید.. خودتان قضاوت کنید ! (آیا واقعا اینها طبیعیند یا ساخته فرازمینی ها و یا … ساخته دست ابرقدرتها؟!!

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *