تک کنترل– آخرین اخبار تکنولوژی

راهنمای ورود به سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان education.cfu.ac.ir

راهنمای ورود به سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان education.cfu.ac.ir

 انجام امور آموزشی و دانشجویی تمامی پردیس های دانشگاهی فرهنگیان از طریق سایت گلستان فرهنگیان انجام می شود. دانشجویان تمامی واحدها، رشته ها و مقاطع مختلف می توانند برای انجام اموری از قبیل انتخاب واحد، مشاهده نمرات، دریافت کارت آزمون و … وارد پورتال شخصی خود در سامانه گلستان فرهنگیان به نشانی education.cfu.ac.ir شوند.

سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان به نشانی education.cfu.ac.ir به منظور تسهیل انجام برخی امور دانشجویان مورد استفاده قرار می گیرد. دانشجویان پردیس های دانشگاه فرهنگیان در تمامی استان ها و مقاطع تحصیلی برای انجام بسیاری از امور دانشگاهی و مرتبط با آموزش می بایست به سامانه گلستان مراجعه کنند.

سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان برای تمامی دانشجویان این دانشگاه در سراسر کشور یکسان می باشد. دانشجویان برای ورود به پرتال دانشجویی خود باید به سایت education.cfu.ac.ir مراجعه کرده و پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده وارد صفحه خود شوند.

با توجه به اهمیت آشنایی دانشجویان با سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان برای انجام امور آموزشی و اداری خود، در ادامه این مقاله علاوه بر لینک ورود به سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان، مراحل و نحوه ورود به این سامانه به همراه راهنمای تصویری مرحله به مرحله ارائه شده است.

همانطور که پیش از این نیز اشاره شده است، سیستم جامع دانشگاهی گلستان سامانه ای جامع و یکپارچه بوده که برای انجام امور آموزشی بسیاری از دانشگاه های سراسری من جمله دانشگاه فرهنگیان استفاده می شود. دانشجویان دانشگاه فرهنگیان برای ورود به سامانه گلستان باید وارد لینک اختصاصی این دانشگاه به نشانی education.cfu.ac.ir شوند.

دانشجویان دانشگاه های تربیت معلم، پس از مراجعه به سامانه گلستان به نشانی education.cfu.ac.ir با وارد کردن اطلاعات خواسته شده ” نام کاربری و کلمه عبور ” می توانند به صفحه شخصی خود در این سامانه دست یابند. دانشجویان دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور از طریق لینک زیر می توانند وارد سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان شوند.

دانشجویان دانشگاه فرهنگیان پس از وارد شدن به سایت گلستان تربیت معلم به نشانی اینترنتی education.cfu.ac.ir باید روی گزینه ورود به سیستم کلیک نمایند، سپس هر یک از اطلاعات خواسته شده (نام کاربری و گذرواژه) خود را در کاردهای مشخص وارد کرده تا بتوانند وارد صفحه شخصی خود شده و امور مورد نظرشان را انجام دهند.

  • سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان به نشانی education.cfu.ac.ir
  • ورود به سیستم
  • سامانه و انتخاب گزینه مورد نظر از منوی سایت

دانشجویان باید دقت داشته باشند که نام کاربری و گذر واژه سامانه گلستان هر دانشجو به صورت اختصاصی از سوی واحد آموزش دانشگاه تعیین شده و به دانشجویان اطلاع رسانی می گردد.

1- ورود به سایت و انتخاب گزینه ” ورود به سیستم “

راهنمای ورود به سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان education.cfu.ac.ir

2- وارد کردن اطلاعات خواسته شده در کادرهای مربوطه و کلیک روی گزینه ” ورود “

راهنمای ورود به سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان education.cfu.ac.ir
اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *