تک کنترل– آخرین اخبار تکنولوژی

بالاخره تصاویر خودرو MS11 شیائومی به بیرون درز کرد

خودرو MS11 شیائومی

خودرو MS11 شیائومی

شرکت شیائومی در حال نهایی کردن توسعه خودرو است و این خودرو بارها دیده شده است ؛ در طول تست های زمستانی و حتی پرسه زدن در خیابان های شهر در جایی در چین.

خودرو MS11 شیائومی

با توجه به عکس‌های منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی، اولین خودرو شیائومی الکتریکی نامی نسبتاً غیر الهام‌بخش دارد ؛ MS11. نام رمز مودنا که توسط شیائومی به اولین خودروی الکتریکی خود داد، زیاد دوام نیاورد.

چیزی که ما در اینجا داریم یک سدان با ظاهر نسبتاً خوب است، این یک هاچ بک پنج در نیست بلکه یک خودروی الکتریکی چهار در به نظر اسپرت است. تأثیر بسیار زیادی از BYD Seal در این ماشین وجود دارد. از دور، این دو خودرو به راحتی با یکدیگر اشتباه گرفته می شوند. اما چراغ های جلو بسیار شبیه به مک لارن 720S هستند.

خودرو MS11 شیائومی

آیا ممکن است خودرویی که در اینجا می بینیم همان نمونه اولیه باشد؟ یا شیائومی سعی می کند ما را از مسیر خارج کند و به شدت امیدوار است که ماشین را برای مدتی بیشتر مخفی نگه دارد؟ رک و پوست کنده دیگر هیچ کدام مهم نیست؛ همه چیز کاملا مشخص شده است.

شیائومی MS11 یک سدان خوب است، سقف شیشه ای تمام قد اجباری، چرخ های بزرگ و جالب ترمزهای Wilwood وجود دارد. لوگوی شیائومی با افتخار در مرکز چرخ‌ها قرار دارد و حسگر واضح LiDAR در بالای شیشه جلو قرار دارد.

خودرو MS11 شیائومی

در طراحی خودرو احساسی از ماهیت و نوید عملکرد وجود دارد ؛ در اینجا ما قوس‌های عریض عقب را داریم که کابین سرنشینان کمی به سمت عقب باریک شده و چراغ‌های عقب نشانه‌هایی از طراحی استون مارتین دارند.

همانطور که انتظار داشتیم، شیائومی MS11 یک خودروی انقلابی نخواهد بود، نه در بخش طراحی. شیائومی یک بازی محافظه کارانه را در اینجا انجام می دهد و روی تجربه تمرکز می کند و برای این که کار کند، طراحی باید تا حد امکان توسط گروه بزرگی از خریداران پذیرفته شود. به نظر می رسد که عملکرد زیادی در زیر آن پوست پنهان شده است، که دقیقاً همان طراحی است که آئودی در طول دهه ها به کمال رسانده است.

خودرو MS11 شیائومی

این شرکت بر روی برند تثبیت شده خود سوار خواهد شد و بسیاری از مردم به سراغ MS11 می روند تا همان ارزش های شیائومی را که از محصولاتش می شناسیم پیدا کنند ؛ کیفیت بالا، سهولت استفاده، عملکردهای هوشمندانه و طراحی دلپذیر.

ما هنوز فضای داخلی را ندیده‌ایم، اما می‌توانیم منتظر خبر های دیگری در روزهای آینده باشیم. با فرض اینکه این عکس ها واقعی باشد ؛ خودرو MS11 شیائومی شروعی عالی برای این شرکت خواهد بود.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *