تک کنترل– آخرین اخبار تکنولوژی

اپل iOS 17 بتا 2 را منتشر کرد

اپل iOS 17 بتا 2

اپل در حال حاضر انتشار iOS 17 Beta 2 خود را برای توسعه دهندگان و آزمایش کنندگان بتا پس از انتشار Beta 1 از اوایل این ماه آغاز کرده است. تغییرات جدید شامل یک صفحه به روز رسانی بازطراحی شده با اطلاعات بیشتر برای نرم افزار بتا و همچنین چندین ویژگی کلیدی از اعلامیه WWDC است.

اپل iOS 17 بتا 2

ویژگی جدید Tap to AirDrop وجود دارد که به کاربران امکان می دهد دستگاه های خود را لمس کنند تا انتقال فایل را آغاز کنند. صفحه تنظیمات موقعیت مکانی در تنظیمات سیستم اکنون دارای یک گزینه MicroLocation جدید است که در صورت فعال بودن، اطلاعات مکان دقیق تری را برای برنامه ها و اشتراک گذاری مکان ارائه می دهد. پیام اعلام ورود همچنین اکنون برای برنامه پیام‌ها با گزینه ارسال خودکار اطلاعات موقعیت مکانی کامل یا محدود به مخاطبین هنگام رسیدن به مقصد در دسترس است.

اپل iOS 17 بتا 2

حالت StandBy اکنون از گزینه خاموش کردن همه اعلان ها پشتیبانی می کند. اعلان‌های طبقه‌بندی‌شده به‌عنوان بحرانی همچنان تحویل داده می‌شوند. اپلیکیشن Apple Music اکنون از یک تاگل برای کنترل طول crossfade بین آهنگ ها بین 1 تا 12 ثانیه پشتیبانی می کند. ویجت Apple Music اکنون از گزینه های اندازه جدید پشتیبانی می کند.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *