تک کنترل– آخرین اخبار تکنولوژی

آموزش 3 روش جایگزین برای باز کردن دوربین آیفون

باز کردن دوربین آیفون

اغلب متوجه می‌شوید که برای ثبت لحظات سرگرم‌کننده یا به یاد ماندنی که هرگز نمی‌خواهید فراموش کنید، به گوشی خود دست می‌زنید. اگر کاربر آیفون هستید، ممکن است مستقیماً به سراغ لوگو دوربین در صفحه اصلی خود بروید، اما راه‌های دیگری نیز برای دسترسی به دوربین آیفون وجود دارد. در این مقاله قصد داریم تا آموزش 3 روش جایگزین برای باز کردن دوربین آیفون را برای شما قرار بدهیم.

Control Center

باز کردن دوربین آیفون
باز کردن دوربین آیفون
باز کردن دوربین آیفون

با استفاده از کنترل سنتر آیفون، می‌توانید به‌جای جستجو در صفحه اصلی، کتابخانه برنامه یا تنظیمات، به سرعت به ابزارها و ویژگی‌های مختلف دسترسی داشته باشید.

یکی از ابزارهای مفید در مرکز کنترل آیفون، لوگو دوربین است. کافی است از گوشه سمت راست بالای صفحه به پایین (در آیفون‌های دارای Face ID) یا انگشت خود را از پایین (در آیفون‌های دارای Touch ID) به سمت بالا بکشید تا کنترل سنتر نمایان شود. از آنجا، روی نماد دوربین ضربه بزنید تا فوراً راه اندازی شود.

Lock Screen

باز کردن دوربین آیفون
باز کردن دوربین آیفون

صفحه قفل iOS دو راه برای راه اندازی برنامه دوربین آیفون شما ارائه می دهد. می‌توانید روی صفحه قفل به چپ بکشید یا دکمه دوربین را طولانی فشار دهید. راحت است زیرا به شما امکان می دهد بدون باز کردن قفل آیفون و جستجوی برنامه دوربین، عکس بگیرید.

توجه داشته باشید که با ضربه زدن و نگه داشتن دکمه دوربین در گوشه سمت راست پایین صفحه، بازخورد لمسی دریافت خواهید کرد.

Siri

باز کردن دوربین آیفون

اگر از سیری استفاده می کنید، می توانید از تمام مزایای دستیار مجازی بهره مند شوید. سیری می تواند به سؤالات شما پاسخ دهد، اطلاعات را به صورت آنلاین جستجو کند و کارهایی مانند باز کردن برنامه دوربین را انجام دهد.

برای انجام این کار، بسته به مدل آیفون خود، دکمه کناری یا دکمه هوم را فشار داده و نگه دارید. سپس بگویید «Launch Camera» یا «Open Camera». برنامه دوربین فوراً باز می شود.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *