تک کنترل– آخرین اخبار تکنولوژی

ظاهر گوشی vivo X Flip در عکس های رسمی مشخص شد

گوشی vivo X Flip

انتظار می‌رود گوشی vivo X Flip در این ماه در رویدادی عرضه شود که باید vivo X Fold2 و vivo Pad 2 را نیز به ما ارائه دهد. اولین گوشی تاشوی این شرکت در برخی از عکس‌ها و رندرهای لو رفته ظاهر شد، اما امروز تصاویر رسمی داریم که به ما تگاه بهتری می‌دهند.

گوشی vivo X Flip

تصاویری از بازیگر چینی وانگ زیون در حال ژست گرفتن با X Flip در Weibo ظاهر شد که نمایشگر بزرگ، جزیره دوربین دوگانه و نسخه بنفش طرح الماس برجسته را نشان می دهد. گزارش ها حاکی از این است که این یکی از سه رنگ است که دو رنگ دیگر مشکی و طلایی هستند.

گوشی vivo X Flip

تصاویر نشان می‌دهند که صفحه نمایش پوشش با گوشه‌های بسیار خمیده دارد. جزیره دوربین دایره ای شکل میزبان دو لنز و لوگو Zeiss است، در حالی که فلاش LED در سمت راست قرار دارد. روند کنونی گوشی‌های هوشمند این است که اضلاعی صاف داشته باشند، اما X Flip با بدنه کمی خمیده از هر چهار طرف، آن را سنتی تر نگه می‌دارد.

گوشی vivo X Flip

ما نمی توانیم اندازه گوشی را با دستان بازیگر تعیین کنیم. با این حال، ما انتظار داریم یک صفحه نمایش تاشو 6.8 اینچی داشته باشیم که همان مورب Find N2 Flip است و کمی بزرگتر از Galaxy Z Flip4 و Moto Razr 2022 است اما کمی کوچکتر از Huawei P50 Pocket.

گوشی vivo X Flip

رونمایی به وضوح نزدیک است و انتظار داریم vivo به زودی تاریخ عرضه را تایید کند و سپس تیزرهایی با جزئیات بیشتر در مورد دستگاه های آینده خود منتشر شود.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *