تک کنترل– آخرین اخبار تکنولوژی

احتمالا گوشی Realme GT Neo 5 با شارژ 240 واتی عرضه می شود

گوشی Realme GT Neo 5

جنگ شارژ بی سیم اساساً توسط مقررات چینی که حداکثر 50 وات را الزامی می کند، متوقف شده است، اما چنین محدودیتی برای شارژ سیمی وجود ندارد، و بنابراین سازندگان چینی گوشی های هوشمند هر ساله سیستم های خود را تقویت می کنند.

طبق شایعه جدیدی ازDigital Chat Station پرکار (و معمولاً قابل اعتماد)، ریلمی قصد دارد به زودی شارژ سیمی را با گوشی هوشمند GT Neo 5 از Redmi بگیرد. ظاهراً این گوشی در دو نسخه عرضه خواهد شد که یکی از آنها دارای باتری 4600 میلی آمپر ساعتی و پشتیبانی از شارژ 240 واتی است. این بدون شک نسخه‌ای از سیستم ۲۴۰ واتی است که در ماه فوریه توسط Oppo به نمایش گذاشته شد و ظاهراً برای مدتی در انحصار Realme باقی خواهد ماند و سپس به گوشی‌های Oppo و OnePlus سرازیر خواهد شد.

گوشی Realme GT Neo 5

گوشی Realme GT Neo 5 همچنین در نسخه ای با باتری 5000 میلی آمپر ساعتی و پشتیبانی از شارژ 150 واتی عرضه خواهد شد. دموی اوپو از فناوری 240 واتی نشان داد که باتری 4500 میلی آمپر ساعتی از صفر به 100 درصد در 9 دقیقه می رسد، که احتمالاً همان چیزی است که باید در زندگی واقعی در GT Neo 5 مشاهده کنید، زیرا باتری فقط کمی بزرگتر است و فناوری ماه‌ها فرصت داشت تا به بلوغ برسد و حتی کارآمدتر شود.

راستش را بخواهید، حتی اگر 10 دقیقه طول بکشد، ما ناامید نخواهیم شد، فکر کردن به شارژ کامل در این مدت کوتاه هنوز دیوانه کننده به نظر می رسد، به خصوص با توجه به اینکه پرچمداران نسل فعلی اپل و گوگل وجود دارند. که تقریبا دو ساعت طول می کشد تا به همین نتیجه برسید.

سیستم 150 واتی اوپو می تواند 1600 چرخه شارژ را قبل از کاهش باتری به 80 درصد ظرفیت اولیه خود دوام بیاورد. این دو برابر چیزی است که از یک باتری معمولی انتظار دارید. جالب اینجاست که علیرغم ارتباط Realme با Oppo (در حالی که به تنهایی مستقل است)، فناوری 150 واتی آن همانطور که در GT Neo 3 دیده می‌شود با اطمینان کمتری از 1000 چرخه شارژ قبل از کاهش باتری به 80٪ از ظرفیت اولیه خود ارائه می‌شود.

این هنوز قابل ستایش است و این تفاوت بین برندها احتمالاً در قیمت دستگاه های مربوطه آنها نیز منعکس می شود.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *