تک کنترل– آخرین اخبار تکنولوژی

شایعه: مک بوک صفحه لمسی در مسیر ساخت است

سطوح لمسی نمی توانند عمودی باشند چرا که از نظر ارگونومی وحشتناک است. اینها سخنان معروف استیو جابز از رویداد راه اندازی مک بوک پرو در اکتبر 2010 است. از آن زمان تاکنون چیزهای زیادی تغییر کرده است، اما اپل هنوز یک لپ تاپ با صفحه نمایش لمسی راه اندازی نکرده است. خوب، گزارش جدیدی از بلومبرگ نشان می دهد که کوپرتینو در واقع در حال بررسی این ایده است و منابع نزدیک به اپل می گویند که این شرکت در حال آزمایش مک بوک های لمسی است که ممکن است در سال 2025 وارد بازار شوند.

مک بوک صفحه لمسی

پروژه مک بوک صفحه لمسی در حال حاضر در مراحل اولیه توسعه خود است و مارک گورمن از بلومبرگ انتظار دارد مک بوک OLED شایعه شده یکی از اولین مک هایی باشد که با قابلیت صفحه نمایش لمسی عرضه می شود. این لپ‌تاپ همان طراحی اولیه مک‌بوک را در خود جای می‌دهد، اما قابلیت‌های صفحه نمایش لمسی اضافه‌شده را دارد.

اپل در گذشته آزمایش‌های داخلی با نمونه‌های اولیه لپ‌تاپ‌های لمسی انجام داده است. طبق مصاحبه‌ای با کریگ فدریگی در سال 2016، این نمونه‌های اولیه یک «سازش» تلقی می‌شدند، زیرا صفحه‌نمایش لمسی در لپ‌تاپ که قبلاً دارای تاچ پد و ورودی‌های صفحه‌کلید دقیق چند لمسی بود، منطقی نبود.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *