تک کنترل– آخرین اخبار تکنولوژی

ماشین Lotus Eletre اولین آینه الکترونیکی را در چین دارد

لوتوس به خریداران در چین اجازه می دهد تا ماشین Lotus Eletre را با آینه های الکترونیکی پیکربندی کنند. این گزینه 16000 یوان (2190 یورو) هزینه خواهد داشت و برای کسانی که قبلاً سفارش داده اند می توان آن را اضافه کرد.

ماشین Lotus Eletre قرار است از 1 ژوئیه 2023 به مشتریان ارسال شود، که مطابق با تاریخی است که چین خودروهای دارای آینه الکترونیکی را در جاده ها مجاز می کند. لوتوس، که اکثریت آن متعلق به جیلی است، مفتخر است که به خود می بالد که خودروی برقی آن جزو اولین خودروهایی است که آینه های الکترونیکی را در چین عرضه می کند.

ماشین Lotus Eletre

آینه های الکترونیکی در دو طرف Eletre نصب می شوند و دارای یک دوربین با زاویه دید عریض هستند. بدنه آینه از مواد ضد آب ساخته شده است و همچنین گرم می شود. تصویر از آن ها روی دو LCD در هر در با وضوح 1280×720 پیکسل نشان داده می شود.

آینه‌های الکترونیکی از بسیاری جهات بر آینه‌های معمولی برتری دارند ؛ آنها مقاومت آیرودینامیکی خودرو را بهبود می‌بخشند، در نتیجه برد را افزایش می‌دهند، دید جانبی را تا 50% افزایش می‌دهند (در هر لوتوس)، و دارای هوشمندی‌هایی مانند نظارت بر نقاط کور و هشدار باز شدن درب هستند. آنها همچنین دارای معایبی هستند که مشخصا لوتوس تمایلی به بحث در مورد آنها ندارد.

ماشین Lotus Eletre
ماشین Lotus Eletre

Lotus Eletre در تریم S+ و R+ عرضه می شود. S+ چهار چرخ متحرک با موتور الکتریکی 450 کیلووات و باتری 112 کیلووات ساعتی است. R+ همان بسته قدرت را دارد اما آن را با یک موتور 675 کیلوواتی تراز می‌کند که هر چهار چرخ را به حرکت در می‌آورد.

Eletre S+ از 828,000 یوان (113,350 یورو) شروع می شود، در حالی که R+ از 1,028,000 یوان (140,700 یورو ) شروع می شود. در صورتی که آینه های استاندارد را انتخاب کنید، تحویل آن ها از می 2023 آغاز می شود.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *