تک کنترل– آخرین اخبار تکنولوژی

قیمت خدمات تست فلوک کابل شبکه در تهران توسط شرکت دیجی ایران

قیمت خدمات تست فلوک کابل شبکه در تهران توسط شرکت دیجی ایران

خدمات تست فلوک در شركت دیجی فلوک در راستاي تكميل پیاده سازی و اجرا شبکه های کامپیوتری اقدامات نو و به روز در زمینه تست فلوک انجام داده که برخی از این اقدامات شامل بررسی ، آنالیز، عیب یابی و تست تجهیزات استفاده شده در شبکه با استاندارد های روز که شامل تست فلوک کابل شبکه، کیستون های مورد استفاده و همه تجهیزاتی که برای راه اندازی و اجرای شبکه مورد استفاده قرار گرفته است، انجام می شود. خدمات تست فلوک توسط كارشناسان متخصص و مجرب شرکت دیجی فلوک برای اولین بار در ایران با جدیدترین و بروزترین دستگاه عرضه شده شرکت فلوک که شامل دستگاه تست فلوک DSX8000 ورژن2 با همراه داشتن تاییدیه کالیبراسیون دستگاه پروژه های تست را برای مشتریان خود انجام می دهند که این موضوع باعث برتری شرکت دیجی فلوک در خدمات تست فلوک در تهران و سایر استان ها نسبت به بقیه رقبای خود شده است .

از ویژگی های منحصر به فرد دستگاه تست فلوکDSX8000 ورژن2 را با سایر مدل های تولید شده متمایز می کند می توان به آیتم های زیر اشاره کرد:

  • تست کابل شبکه Cat8 در مدت زمان 8 ثانیه
  • وجود WiFi و امکان آپلود گزارش تست درمحیط ابری
  • گزارش ایرادات از جمله عدم اتصال شیلد و زوج سیم ها ، تداخل سیگنال به صورت تصویری و گرافیکی
  • مدیریت بیش از 12000 تست کابل Cat6Aمختلف از کابل شبکه
  • صفحه نمایش لمسی خازنی و رابط کاربری آسان

بعد از انجام این نوع تست دستگاه گزارش کاملی در خصوص سرعت شبکه، کیفیت اجرا از قبیل کابل کشی، نصب کیستون و مشخص نمودن محل دقیق خمیدگی قطعی و … را ارائه دهد.

تست فلوک کابل شبکه

اگر قصد دارید از اصل یا غیر اصل بودن تجهیزات شبکه و به ویژه کابل شبکه اطمینان حاصل نمایید می توانید از تستر شبکه فلوک و به ویژه تستر فلوک DSX2-8000 استفاده کنید. از دیگر مزایای خدمات تست فلوک شبکه می توان به سخت افزاری یا نرم افزاری بودن ایراد به وجود آمده در شبکه اشاره کرد همچنین مواردی که در گزارشات ارائه می شود شامل ایرادات کیفی و کمی بر اساس استانداردهایی که در هر قسمت از شبکه به کار گرفته شده است مشخص می شود. هر قسمت از شبکه شامل کیسون شبکه، پچ پنل در قسمت انهایی که معمولا در رک قرار گرفته شده و … می باشد. این گزارشات به راحتی قابل تحلیل و ارزیابی هستند و می توانند در راستای رفع عیب به متخصصین کمک کنند.

اجرای تست فلوک

دستگاه تستر فلوک Dsx-8000 که یکی از ابزار دقیق های کمپانی Fluke Network  بوده که اجرای تست و آنالیز پریزهای شبکه توسط این دستگاه انجام می گیرد . نتیجه مجموعه این عملیات در قالب گزارشی مستقل و جامع به کارفرما ارائه داده می شود. گزارشات در دستگاه ذخیره شده و پس از تحلیل در نرم افزارLinkWare Cable Tes Management Software بصورت فایلPDF یا XML در اختیار مدیریت آن سازمان قرار می گیرد. این گزارش مشکلات کمی و کیفی مطابق با استاندارد هر جزء شبکه از کیستون واقع در پریز شبکه تا پچ پنل دررک اصلی سازمان یا شرکت را مشخص کرده و مستندات قابل تحلیل در اختیار کارشناسان جهت عیب یابی قرارخواهد داد. از جمله مواردی که در امر شبکه و رفع اختلالات آن، می توان به آن اشاره کرد تکنولوژی پیشرفته دستگاه تستر فلوک است که جهت گزارش تست آماری مکانیزم های شبکه از آن استفاده می شود.

خدمات و گزارش تست فلوک شبکه:

دستگاه تست فلوک بهترین نوع دستگاه برای تست و آنالیز پسیو شبکه و تجهیزات استفاده شده است که ارزیابی کاملی از شبکه را به ما ارائه می‌دهد. از جمله مواردی که در پیاده سازی و اجرای شبکه و رفع اختلالات آن، می توان به آن اشاره کرد تکنولوژی پیشرفته دستگاه تستر فلوک می باشد که برای تهیه و تنظیم گزارش تست آماری مکانیزم های پسیو شبکه از آن استفاده می شود.

در زیر به برخی از ویژگی ها و خدمات تست فلوک اشاره می شود:

  • گزارش محل دقیق وجود نویز در مسیر کابلکشی
  • تست دقیق و کامل تجهیزات فزیکی شبکه شامل کابل ، کیستون ، پچ پنل ، پچ کورد
  • مشخص نمودن یا غیراصلی بودن تجهیزات پسیو شبکه
  • مشخص کردن متراژ دقیق کابل کشی‌ ها گزارش اشکالات اتصالات پچ‌ پنل و کیستون
  • گزارش قطع بودن یا ضعیف بودن نحوه اتصال رشته‌های کابل به کیستون

مزایا و کابرد تست فلوک

یکی از اصلی ترین ویژگی انجام تست فلوک ، افزایش کارایی شبکه با هزینه اندک است؛ در واقع انجام تست فلوک یک آنالیز اساسی از شبکه و ایرادات موجود در آن و همچنین مشخص نمودن محل خطاهای موجود را به صورت دقیق نمایش می دهد؛ در حالیکه این کار هزینه چندانی هم برای اجرا کننده ندارد.

در دنیای امروز اهمیت تست فلوک شبکه و خدمات ارائه شده بر هیچ کسی پنهان نیست. زیرا با توجه به افزایش و تنوع تجهیزات شبکه تولید شده در سال های اخیر توسط شرکت های سازنده داخلی و خارجی ضرورت استفاده از تست کابل و تجهیزات شبکه نیز بیشتر از پیش حائز اهمیت شده است.

بنابر این شما می‌توانید با انجام تست فلوک اطلاعات کامل و دقیق درباره کیفیت تجهیزات به کار گرفته شده در پروژه و همچنین نحوه اجرا و کابل‌کشی‌های مربوط به شبکه خود را به صورت مستند و کتبی دریافت کنید و با اطلاعاتی که بدست می‌ آید، روند انجام کارها را به‌شکل بهتر مدیریت و رفع کرد.

از کدام حالت تستر استفاده کنیم؟ پرمننت یا چنل؟

بهتر است برای مکان هایی که سرعت و دقت و حجم انتقال داده برای کارفرما مهم است و باید بالا باشد (مانند بانک ها، ساختمان های هلدینگ، انبارهای بزرگ، دانشگاه ها و …) از کابل های شبکه و تجهیزاتی استفاده شود که تست فلوک پرمنت را پاس کند و دارای کیفیت بالایی باشد. جهت مشاوره و استعلام قیمت تست فلوک کابل شبکه و همچنین خرید اینگونه تجهیزات میتوانید با شماره های ما در تماس باشید.

شرایط تست فلوک چیست؟

با توجه به تنوع بالای محصولات در زمینه تستر های شبکه و همچنین آنالیز شبکه، محصولات شرکت Fluke Network به عنوان یک مرجع رسمی و معتبر است که می توان به گزارش تست این دستگاه استناد کرد. با این نوع تستر گزارش کامل بررسی عملکرد لینک‌ها و ارتباطات شبکه‌ای ارائه می‌گیرد. در واقع تست فلوک وسیله‌ای برای آنالیز کابل و تجهیزات شبکه، اطمینان از اتصالات صحیح شبکه، وصل بودن و ارتباط بین کابل‌‌های متصل به شبکه است. انجام تست فلوک علاوه بر اطلاعات ذکر شده میتواند اطلاعات دقیق در رابطه با کیفیت کابل‌کشی، سرعت شبکه و استاندارد های رعایت شده رادر اختیار کارشناس قرار دهد.

انجام خدمات تست فلوک در تهران و شهرستان ها توسط کارشناسان فنی شرکت دیجی فلوک صورت ‌می گیرد. انجام خدمات تست فلوک باید توسط کارشناسان فنی که هم دانش این حرفه را دارند و هم دارای تجربه بالایی هستند انجام بگیرد. کارشناسان بعد از انجام تست و با کمک گزارش های ارائه شده توسط دستگاه تست فلوک می توانند محل دقیق نقص یا قطعی کابل را پیدا کرده سپس با اصلاح و رفع ایراد آن از مشکلات احتمالی جلوگیری ‌کنند.

نرم افزار LINKWARE

گزارش های تست در دستگاه ذخیره شده و پس از تحلیل در نرم افزار LinkWare Cable Test Management Software به صورت فایل pdf یا XML در اختیار مدیریت آن سازمان قرار می گیرد. دستگاه تسترها فلوک به مدیران شبکه کمک می‌کند در خصوص نودهای فعال و غیر فعال که شاید تا مدت‌ها هم مورد استفاده قرار نگیرند، هرچه زود‌تر مشکلات و باگ‌های شبکه را پیدا کنند و این امکان را فراهم می‌کند تا متوجه شوند که عیب ایجاد شده در شبکه از سخت افزار می‌باشد یا شبکه و یا برنامه‌های نرم افزاری.

همچنین در مورد اهمیت دستگاه تستر فلوک DSX-8000، باید در نظر داشته باشید که گزارش تست ‌های آماری این دستگاه به این مورد اشاره گردد که کلیه وزارتخانه‌ ها و ادارات کل و سازمانها در برگزاری مناقصات اجرای شبکه ‌های مسی و فیبر نوری یکی از شرایط اولیه و ضروری شرکت در مناقصات را بهره‌مندی از ابزار نصب و تست و آنالیز مورد نیاز  از جمله دستگاه تستر فلوک اعلام می‌نمایند. لذا با توجه به اینکه این شرکت جزو معدود شرکت‌هایی است که مجهز به این دستگاه است، آمادگی خود را جهت همکاری در انجام تست فلوک شبکه به وسیله دستگاه تستر DSX-8000 با کلیه ادارات و موسسات محترم اعلام می‌دارد.

نحوه صحیح انتخاب تجهیزات و خدمات تست

از مولفه های مهم در راه اندازی و اجرای شبکه برای یک مجموعه، انتخاب نوع تجهیزات پسیو متناسب با نیاز آن مجموعه است که می تواند با انتخاب درست تجهیزات، هزینه ها را کاهش داد. در پیاده سازی شبکه مراحل مختلفی وجود دارد. تجهیزات پسیو به نوعی ارتباط مستقیمی با کیفیت انتقال داده دارند، چرا که وظیفه انتقال داده را برعهده دارند مثل کابل‌ها، اتصالات و سوکت‌ها که از دید سخت افزاری کیفیت هسته کابل یا طول آن در انتقال داده نقش ایفا می‌کنند. اولین مرحله مراجعه کارشناسان اجرایی جهت بازدید از محیط مورد نظر و ارائه براورد کارشناسی نسبت به درخواست تجهیزات مشتریان است که مهمترین و اصلی ترین مولفه انتخاب نوع کابل در پیاده سازی شبکه است .

کابل‌های شبکه از نظر نوع و کاربرد در مدل های مختلفی تولید و به بازار عرضه می شوند.کاربران و استفاده کنندگان این نوع کابل ها باید بر اساس نیاز و کاربرد تجهیزات مورد استفاده نسبت به انتخاب این نوع تجهیزات اقدام کنند. برای انجام تست روی این تجهیزات ابتدا باید نوع کابل را مشخص کنید.

قیمت اجرا و خدمات تست فلوک

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق digifluke.com نماینده کمپانی Fluke آمریکا در ایران است. این فروشگاه تمامی تجهیزات ابزار دقیق و اندازه گیری را با قیمت مناسب و پشتیبانی فنی، با یک سال گارانتی ارائه می دهد. تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق فلوک ارائه دهنده طیف وسیعی از تجهیزات تستر الکتریکال و فیزیکال، تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق، کالیبراسیون، قلم نوری، ترمومتر و دماسنج، فشارسنج، ترموویژن و دوربین های حرارتی، کالیبراتور فشار، ولتاژ و جریان، تجهیزات شبکه، میگر و تستر عایق، مولتی متر، اسیلوسکوپ و… در ایران می باشد. همچنین این فروشگاه امکان خرید کلیه تجهیزات جانبی دستگاه های Fluke را از قبیل پراب، کلمپ، کیف، کاور و … در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

برای اطلاع از قیمت تست فلوک کابل شبکه و تست تجهیزات شبکه به پارامتر های مختلفی مانند نوع دستگاه ، تعداد و پراکندگی نود های شبکه ، نوع تست، مکان ، محل و زمان تست و … بستگی دارد. جهت مشاوره ، سفارش و اجرای خدمات تست فلوک و میتوانید با کارشناسان ما در شرکت دیجی فلوک در ارتباط باشید.

شرکت دیجی فلوک نماینده تست فلوک در ایران با در اختیار داشتن بروزترین تجهیزات تست فلوک و همچنین پرسنل مجرب ، آماده خدمت رسانی به ارگان های دولتی، شرکت های خصوصی ، سازمان ها و مشتریان عزیر در سراسر کشور می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در شرکت دیجی فلوک به روش های زیر تماس بگیرید.

شماره تماس: 86081848

موبایل: 09398866797

وب سایت: digifluke.com

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *