تک کنترل– آخرین اخبار تکنولوژی

فورد E-Tourneo Custom با 215 اسب بخار معرفی شد

فورد E-Tourneo Custom

فورد طیف جدید وانت تورنو را معرفی کرد که مبتنی بر معماری جدیدی است که اجازه می دهد فاصله کمتر و سیستم تعلیق عقب مستقل برای هندلینگ و راحتی بهتر را فراهم کند. این ون در سه گزینه ارائه می شود – BEV، PHEV و ICE و بدیهی است که ما روی دو مورد اول تمرکز خواهیم کرد.

فورد E-Tourneo Custom دارای یک باتری 74 کیلووات ساعتی است که تخمین زده می شود با یک بار شارژ 370 کیلومتر را طی کند و مجموع قدرت خروجی آن 215 اسب بخار است. همچنین این ماشین می تواند تا 2 تن را یدک بکشد.

فورد E-Tourneo Custom

باتری می تواند از طریق AC با 11 کیلو وات شارژ شود در حالی که شارژ سریع DC می تواند تا 125 کیلو وات افزایش یابد ، برای شارژ ون از 15 تا 80 درصد در 41 دقیقه کافی است. یا هر 5 دقیقه یکبار 38 کیلومتر برد را شارژ کنید.

از سوی دیگر، گزینه PHEV دارای یک باتری 11.8 کیلووات ساعتی است که می تواند 50 کیلومتر را به تنهایی طی کند و با یک موتور 2.5 لیتری بنزینی ترکیب می شود.

فورد سه تریم را ارائه می دهد – Active که به نوعی ظاهر تنومندی دارد ، Sport و Titanium X. البته دومی بالاترین سطح است. Tourneo در دو نوع فاصله محوری نیز موجود است، اما صرف نظر از نسخه ای که انتخاب می کنید، E-Tourneo می تواند تا 8 نفر را در خود جای دهد، در حالی که دو گزینه دیگر برای یک نفر بیشتر جای دارند.

فورد E-Tourneo Custom

صندلی‌های ردیف دوم و سوم روی ریل‌ها قرار گرفته‌اند، بنابراین قابل تنظیم هستند و حتی می‌توانید یک طرح کنفرانس مانند با مسافران روبه‌روی هم تنظیم کنید.

سایر ویژگی های قابل توجه اختیاری شامل سیستم صوتی Bang & Olufsen، سقف شیشه ای پانوراما و سیستم اطلاعات سرگرمی 13 اینچی است که بر روی نرم افزار Sync 4 فورد اجرا می شود.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *