تک کنترل– آخرین اخبار تکنولوژی

سری Oppo Reno8 T به زودی عرضه می شود

سری Oppo Reno8 T که بیش از یک هفته است در مورد آنها می شنویم “به زودی” عرضه می شود. این افشاگری از شعبه اندونزی Oppo منتشر شده است، که همچنین یک صفحه تبلیغاتی برای سری Reno8 T در وب سایت رسمی خود راه اندازی کرده است، که نشان دهنده لو رفتن طراحی قبلی و گزینه های رنگی این سری است.

سری Oppo Reno8 T

سری Reno8 T که به عنوان “متخصص پرتره” معرفی می شود، دارای مدل های 4G و 5G خواهد بود. اسمارت‌فون‌های فهرست‌شده در وب‌سایت و فروشگاه آنلاین Oppo به صراحت به عنوان نسخه‌های 4G یا 5G ذکر نشده‌اند. اما شایعات ادعا می کنند گوشی های هوشمند مشکی و نارنجی رنگ – دارای صفحه نمایش تخت با سوراخ های پانچ در سمت چپ بالا – Reno8 T 4G هستند، به این معنی که گوشی هوشمند با طراحی گرادیان، نمایشگر منحنی و سوراخ پانچ در مرکز احتمالا Reno8 T 5G است.

سری Oppo Reno8 T

هر دو نسخه دارای تنظیمات دوربین سه گانه در پشت هستند و می توانید انتظار داشته باشید که حداقل یکی از آنها دارای یک واحد میکروسکوپ باشد زیرا Oppo آن را در صفحه تبلیغاتی خود به اشتراک گذاشته است.

سری Oppo Reno8 T
سری Oppo Reno8 T

رنگ Midnight Black گوشی Reno8 T 4G و 5G با طراحی Oppo Glow عرضه خواهند شد، در حالی که نسخه  Sunset Orange دارای طراحی چرمی خواهد بود. اگرچه مشخص نیست که آیا این طرح از جنس چرمی فایبر گلاس است که در F21 Pro 4G دیده‌ایم یا چیزی متفاوت خواهد بود.

سری Oppo Reno8 T

یکی از تصاویر به اشتراک گذاشته شده توسط Oppo نیز اولین دوربین در مدل نارنجی را نشان می دهد که یک حلقه سفید در اطراف آن قرار دارد. اگر نور Orbit است که در F21 Pro 4G دیده‌ایم، برای روشن کردن یکنواخت منطقه هنگام گرفتن عکس‌ها/فیلم‌های میکروسکوپی استفاده می‌شود. همچنین برای تماس‌های دریافتی و اعلان‌های برنامه‌ها و هنگام شارژ شدن تلفن روشن می‌شود.

سری Reno8 T از شارژ SuperVOOC پشتیبانی می‌کند و توییت Oppo می‌گوید این سری همچنین دارای دوربین پرتره 100 مگاپیکسلی است اما جزئیات بیشتری در مورد آن ارائه نمی‌کند.

انتظار می‌رود اوپو Reno8 T را در هفته اول فوریه در هند عرضه کند، بنابراین می‌توانید انتظار داشته باشید که برند چینی در روزهای آینده تیزرهای بیشتری در مورد گوشی‌های هوشمند منتشر کند تا تبلیغات بیشتری ایجاد کند.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *