تک کنترل– آخرین اخبار تکنولوژی

Galaxy Z Fold3 و Z Flip3 به‌روزرسانی One UI 5.1.1 را دریافت می‌کنند

تقریباً در اواسط ماه جاری، سامسونگ رسماً از عرضه به‌روزرسانی One UI 5.1.1 به گوشی‌های تاشو قدیمی‌تر خود خبر داد که با Galaxy Z Fold4 شروع شد که روز بعد آن را دریافت کرد. One UI 5.1.1 نسخه ای است که در Galaxy Z Fold5 و Z Flip5 جدید عرضه شده است و برخی از ویژگی های اضافی را به همراه دارد که می تواند بسیار مفید باشد.

سامسونگ وعده داده است که Z Fold3 و Z Flip3 در زمان مناسب به‌روزرسانی One UI 5.1.1 را دریافت خواهند کرد و عرضه آن از امروز در اروپا و آسیا آغاز شده است.

به‌روزرسانی One UI 5.1.1

بیلد جدید F926BXXU5FWH5 برای Fold3 و F711BXXU6FWH3 برای Flip3 است. با به‌روزرسانی، سطح وصله امنیتی آگوست 2023 و مجموعه‌ای از موارد جدید را دریافت می‌کنید.

هر دو Fold3 و Flip3 پیش‌نمایش‌های بهتری از برنامه‌ها را در صفحه نمایش اخیر دریافت می‌کنند، روشی آسان‌تر برای جابه‌جایی از نمای پاپ‌آپ به صفحه تقسیم‌شده، و توانایی بازیابی پاپ‌آپ‌های بسته‌شده در لبه صفحه. علاوه بر این، برنامه‌های بیشتری می‌توانند از حالت Flex Mode و نوار ابزار قابل تنظیم حالت Flex با کنترل‌های رسانه بهبودیافته Flex Mode استفاده کنند.

ویژگی اشتراک‌گذاری سریع بهبود یافته است، در حالی که Samsung Health از آموزش خواب بهتر، اندازه‌گیری دمای پوست در طول خواب، و همچنین خلاصه‌های تمرین، اهداف، پاداش‌ها و نشان‌های بهبود یافته برخوردار می‌شود.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *