تک کنترل– آخرین اخبار تکنولوژی

Steam اکنون در تسلا مدل S و X موجود است

تسلا به وعده خود مبنی بر ادغام Steam در خودروهای الکتریکی خود عمل کرد و از هم اکنون این سرویس تسلا مدل S و X در دسترس است. آخرین باری که ما در مورد آن شنیدیم، جولای بود، ایلان ماسک قول داده بود یک دمو در ماه آگوست منتشر کند، اما آگوست آمد و رفت.

امروز این شرکت Steam Beta را به عنوان بخشی از «به‌روزرسانی تعطیلات» خود منتشر کرد و بلافاصله به مالکان اجازه داد به کتابخانه کامل Steam با هزاران عنوان قابل پخش بر روی صفحه نمایش تسلا دسترسی داشته باشند. این یکی از راه‌های مطمئن برای سرگرم‌کننده کردن بازدید از سوپرشارژر است.

تسلا مدل S و X

متاسفانه همه نمی توانند از Steam استفاده کنند. فقط دارندگان جدیدترین مدل‌های مدل S و X که از سال 2020 تولید می‌شوند، می‌توانند به لطف ماشین‌هایشان که واحدهای پردازشی به‌روز دارند، از دسترسی Steam استفاده کنند. AMD Navi 23 یکپارچه‌ای است که در جدیدترین مدل S و مدل X گرافیک را کنترل می‌کند و در حال حاضر تنها دستگاهی است که قادر به ادغام Steam است.

جدا از قدرت پردازش خام، ذخیره سازی نقش مهمی ایفا می کند و دوباره، جدیدترین خودروها مقدار بیشتری از آن را ارائه می دهند. این بدان معناست که دانلود و اجرای بازی های گرافیکی سخت بر عملکرد کل سیستم تأثیر نمی گذارد. ما نمی‌خواهیم مدل 3 را که با سرعت تمام در بزرگراه درحال حرکت است را دچار مشکل کنیم فقط به این دلیل که بچه‌ها در حال بازی ویچر هستند.
Steam اکنون در تسلا مدل S و مدل X موجود است.

تسلا مدل S و X

با آخرین به‌روزرسانی، تسلا دو مدل از گران‌ترین مدل‌های خود را به گران‌ترین دستگاه‌های بازی در بازار تبدیل کرد. عملکرد رایانه‌های داخلی مدل اس و مدل ایکس با سایر کنسول‌های بازی مقایسه شده است و به نظر می‌رسد تسلا تقریباً به خوبی پلی‌استیشن 5 یا ایکس‌باکس ایکس است.

با بهبود پیوسته اتصال 5G و اکنون با Steam تعبیه شده در مدل S و مدل X، گیر کردن در ترافیک یا انتظار برای یک سوپرشارژر موجود دیگر مشکلی نیست. برای کسانی که تسلاهای خود را در خانه شارژ می کنند، چند ساعت بازی در گاراژ ایده معقولی به نظر می رسد. وقتی می توانید مدل S Plaid 140000 دلاری تهیه کنید چه کسی به PS5 نیاز دارد؟ PS5 نمی تواند 0 تا 100 کیلومتر در ساعت را در 2 ثانیه انجام دهد، مگر اینکه آن را از یک توپ شلیک کنید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *