تک کنترل– آخرین اخبار تکنولوژی

Galaxy AI به ساعت‌های گلکسی و سایر گجت ها می‌آید

سری گلکسی اس ۲۴ اولین سری از محصولات سامسونگ بود که با هوش مصنوعی گلکسی عرضه شد و صادقانه باید بگویم، با اینکه بسیاری از مردم آن را یک ویژگی جدید و شاید غیرکاربردی می‌دانستند، من معتقدم سامسونگ واقعاً با آن کار فوق‌العاده‌ای انجام داد. اکنون، این شرکت برنامه‌های خود را برای آوردن هوش مصنوعی به سایر دستگاه‌ها، به ویژه پوشیدنی‌ها، به اشتراک گذاشته است.

هوش مصنوعی گلکسی می‌تواند در تمام محصولات گلکسی که سامسونگ می فروشد از جمله ساعت‌های هوشمند، لپ‌تاپ‌ها و موارد دیگر جای داشته باشد.

™رو، رئیس و رئیس بخش کسب و کار MX سامسونگ، یادداشتی منتشر کرد و در مورد اینکه چگونه این شرکت در حال حاضر روی آوردن هوش مصنوعی گلکسی به چندین دستگاه و همچنین چندین سرویس کار می‌کند، صحبت کرد. این خبر خوبی برای کسانی است که بخشی از اکوسیستم گلکسی هستند، زیرا به سامسونگ این امکان را می‌دهد که مطمئن شود همه محصولات و خدمات آن به طور هماهنگ کار می‌کنند.

رو می‌نویسد: «در آینده‌ای نزدیک، برخی از پوشیدنی‌های گلکسی از هوش مصنوعی برای بهبود سلامت دیجیتال و ایجاد عصری کاملاً جدید از تجربیات گسترده سلامت هوشمند استفاده خواهند کرد. سامسونگ همچنان به غنی‌سازی و گسترش تجربیات هوش مصنوعی گلکسی در سراسر دسته‌ها با همکاری با شرکای پیشرو در صنعت هوش مصنوعی ادامه خواهد داد.»

Galaxy AI به ساعت‌های گلکسی و سایر گجت ها می‌آید

با این حال، این اولین بار نخواهد بود که ویژگی‌های هوش مصنوعی گلکسی به پوشیدنی‌ها گسترش می‌یابد. اگر به یاد نمی‌آورید، گلکسی بادز اکنون به ترجمه زنده و حالت مترجم که از هوش مصنوعی برای انجام کار استفاده می‌کند، دسترسی دارد. در آینده، ممکن است شاهد معرفی ویژگی‌های مشابهی در ساعت‌های هوشمند سامسونگ نیز باشید. ما ممکن است برخی از ویژگی‌های جالب مبتنی بر هوش مصنوعی را در گلکسی رینگ آینده که قرار است اواخر امسال عرضه شود، ببینیم.

یادداشت رو همچنین به این موضوع اشاره می‌کند که این شرکت تنها در مرحله اولیه انقلابی کردن هوش مصنوعی روی دستگاه است. او در یادداشت خود اشاره کرد: «ما تازه شروع کرده‌ایم. در ساخت سری گلکسی اس ۲۴، ایده‌ها و مفاهیم زیادی داشتیم که می‌خواستیم آن‌ها را عملی کنیم. کاربران گلکسی می‌توانند از ویژگی‌های بیشتر هوش مصنوعی گلکسی که بر اساس این ایده‌ها و مفاهیم ساخته شده‌اند در طول زمان و با ارتقاء مستمر تجربیات هوش مصنوعی موبایل توسط سامسونگ لذت ببرند.»

صادقانه بگویم، فکر می‌کردم هوش مصنوعی گلکسی ممکن است فقط به عنوان یک ویژگی جدید ناپدید شود، اما با توجه به اینکه سامسونگ چقدر جدی است، می‌توان با اطمینان گفت که شرایط بهتر خواهد شد و ما ویژگی‌های واقعاً خوبی به دست خواهیم آورد. فقط امیدوارم سامسونگ همچنان بهترین تجربه را در آینده ارائه دهد، زیرا این شرکت زمان زیادی را صرف رسیدن به این نقطه کرده است.

اگر حدس من درست باشد، شاهد پیاده‌سازی هوش مصنوعی گلکسی در تمام محصولاتی خواهیم بود که این شرکت روی آن کار می‌کند، از جمله سری گلکسی بوک. این شرکت نقطه شروع بسیار خوبی در اختیار دارد زیرا می‌تواند پیش برود و چیزی را توسعه دهد که به طور یکپارچه تمام دستگاه‌ها را به هم متصل کند و هوش مصنوعی را نیز به همه دستگاه‌ها بیاورد.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *