تک کنترل– آخرین اخبار تکنولوژی

کشف ارتباط هیتلر با موجودات فضایی!!

ارتباط هیتلر با موجودات فضایی

کشف ارتباط هیتلر با موجودات فضایی!!

سال ها از جنگ جهانی دوم می گذرد اما همچنان در گوشه و کنار جهان لوازمی از ارتش آلمتن نازی پیدا می شود. پیش از این بارها صحبت بر سر ارتباط هیتلر با موجودات فضایی و بیگانه مطرح شده بود. تا اینکه با پیدا کردن صندوقچه ای در روسیه که جمجمه هایی مانند انسان نداشتند این نظزیات قوت گرفت.

ارتباط هیتلر با موجودات بیگانه
صندوقچه‌ای از مدال‌های نازی در روستایی در جنوب روسیه در منطقه آدیغیه کشف شده است. این اولین‌بار نیست که چنین موردی از هنرهای دستی در روستاهای روسیه کشف می‌شود، اما آنچه دانشمندان را متعجب کرده وجود جمجمه‌های عجیب درون صندوقچه است.

این جمجمه‌های یافت شده شباهتی به جمجمه انسان ندارد و برخلاف جمجمه انسان فک نداشته و فقط دارای سوراخی برای ستون فقرات است.

ولادیمیر ملکف کارشناس اظهار کرد: این جمجمه‌ها مشابه جمجمه موجودات بیگانه و فرازمینی است.

ایگور اوگی مدیر منطقه ای جامعه جغرافی روسیه اظهار کرد: تعیین ارتباط بین جمجمه‌ها با فعالیت‌های سازمان Ahnenerbe سخت است اما پیدا شدن آنها در مکان‌های قدرت همچون دلمن جالب است.

کلمه Ahnenerbe در زبان آلمانی به معنای ارث بر جای مانده از نیاکان است. ماموریت رسمی این سازمان نیز بدست آوردن شواهدی جدید از کمالات و اسناد اجداد آلمانی‌ها با حفاری بوده است.

جمجمه های کشف شده

ادعاهای بسیاری از کشف محصولات ساختگی فرازمینی‌ها وجود دارد، اما جمجمه‌های یافت شده در منطقه قفقاز استثنایی است. در اخبار منتشر شده اعلام شده که چنین مواردی نشان از فعالیت هیتلر و نازی‌ها در جستجوی فناوری پیشرفته فرازمینی‌ها طی جنگ جهانی دوم است.

کشف ارتباط هیتلر با موجودات فضایی!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *