تک کنترل– آخرین اخبار تکنولوژی

پیام‌های RCS سرانجام به آیفون‌ها می‌رسند

اپل از زمانی که گوگل این استاندارد را معرفی کرد از پذیرش پیام های RCS اجتناب کرده است، اما اکنون کاربران آیفون بالاخره می توانند از طریق یک برنامه شخص ثالث Beeper از این سرویس استفاده کنند.

این برنامه قصد دارد همه سیستم‌های پیام‌رسان را زیر یک سقف جمع کند و آخرین به‌روزرسانی آن Google Messages را به آیفون اضافه کرد.

پیام‌های RCS

RCS مخفف Rich Communication Services است و ویژگی‌هایی مانند رمزگذاری، نشانه‌های خواندن و تایپ را به همراه دارد که راه‌حل خود گوگل برای پیام‌ها است. کاربران اپل باید با دانلود آخرین نسخه Beeper Desktop و سپس رفتن به تنظیمات در واقع برای فعال کردن پلتفرم، این برنامه را فعال کنند.

بزرگترین نقطه ضعف Beeper لیست انتظار آن برای پیوستن است، بنابراین کاربران جدید ممکن است مجبور شوند کمی صبر کنند. همچنین، از آنجایی که پشتیبانی Google Messages هنوز در مرحله بتا است، برخی ممکن است مشکلاتی با آواتارها، تاریخچه، و رسید خواندن در چت های گروهی داشته باشند.

همچنین مشکل اصلی این است که آیا می‌خواهید پیام‌های خود را فقط برای راحتی از طریق برنامه دیگری ارسال کنید، اما اگر به Beeper اعتماد دارید، به نظر می‌رسد سرویسی است که برای پیام‌رسانی RCS استفاده می‌شود.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *