تک کنترل– آخرین اخبار تکنولوژی

معرفی بهترین سیم کارت های بین المللی

معرفی بهترین سیم کارت های بین المللی

در این مطلب با معرفی بهترین سیم کارت بین المللی در خدمات شما هستیم! در مورد این سیم‌کارت‌ها چقدر اطلاعات دارید؟ شده تابه‌حال بخواهید از خارج از کشور با خانواده یا دوستان خود تماس بگیرید اما به‌خاطر هزینه‌های سنگین این کار نتوانید یک دل سیر صحبت کنید؟

برقراری تماس با خارج از کشور هزینه‌های زیادی به‌دنبال دارد. شرکت‌های تجاری هم برای انجام امورات خود نیازمند یک شماره خارجی هستند که همواره در دسترس‌شان باشد. ازطرف‌دیگر، برخی شرکت‌های خارجی هم شماره‌های ایرانی را تحریم کرده‌اند و ثبت‌نام در چنین سایت‌هایی امکان‌پذیر نیست. با همه اینها، نباید اجازه دهید که ارتباطات شما مختل شود. خرید سیم‌ کارت ودافون می‌تواند یک راه‌حل قطعی برای رهایی از این مشکلات باشد.

ودافون انگلیس، بهترین سیم کارت بین المللی شناخته شد

سیم‌کارت ودافون، بزرگ‌ترین اپراتور انگلستان است که پوشش آنتن‌دهی فوق‌العاده‌ای در سراسر جهان دارد. این سیم‌کارت علاوه‌بر رفع مشکل برقراری ارتباط، همه محدودیت‌ها و تحریم‌های خارجی را دور می‌زند. این سیم‌کارت خارجی دائمی با پیش‌شماره 0044 به شما کمک می‌کند تا بدون نگرانی بابت ازدست‌رفتن شماره، در سایت‌های مالی خارجی ثبت‌نام کرده و با شرکا، دوستان و همکاران خود ارتباط داشته باشید.

سیم‌کارت ودافون در بیش از 200 کشور فعال است. این سیم‌کارت در ایران رومینگ رایتل دارد. یعنی در هرجایی که دکل مخابراتی یا شبکه رایتل وجود داشته باشد، ودافون امکان آنتن‌دهی را فراهم می‌کند. بنابراین، شما می‌توانید بدون نگرانی بابت اختلال اینترنت یا برنامه‌های تغییردهنده IP، تماسی باکیفیت برقرار کنید.

سیم‌کارت ودافون حداقل هر 3 ماه یک بار برای فعال‌ماندن نیازمند اقداماتی ازجانب شما همچون شارژشدن، برقراری تماس و ارسال پیامک است. ذکر این نکته لازم است که با سیم‌کارت ودافون در داخل کشور هم می‌توانید با شماره‌های ایرانی تماس بگیرید. اما تعرفه این تماس به‌محض شماره‌گیری محاسبه خواهد شد.

کاربردهای سیم کارت ودافون انگلیس، بهترین سیم کارت بین المللی

سیم کارت ودافون انگلیس

چرا در میان این‌همه سیم‌کارت‌های بین‌المللی، ودافون اسم و رسم بیشتری دارد؟ پاسخ این سوال به کاربردهای بسیار و ارزنده سیم‌کارت ودافون vodafone.co.uk باز می‌گردد که درادامه به تعداد معدودی از آن‌ها اشاره کرده‌ایم.

 • وریفای در همه نرم‌افزارها: شما با سیم‌کارت ودافون می‌توانید در تمامی نرم‌افزارهای ارتباطی همچون واتساپ، تلگرام، توییتر و اینستاگرام حساب کاربری بسازید. برخی افراد می‌گویند که داشتن یک شماره خارجی در شبکه‌های اجتماعی می‌تواند در ارتقای جایگاه اجتماعی موثر باشد.
 • اهداف تجاری سودمند: اگر در سطح بین‌المللی فعالیت دارید، داشتن یک شماره انگلیسی معتبر می‌تواند برای اهداف تجاری شما منفعت داشته باشد.
 • ثبت‌نام در وبسایت‌های خارجی: ودافون مورد تایید 90درصد وبسایت‌های خارجی است. مثلا سایت‌های مالی درصورتی‌که تریدر هستید، صرافی‌های دیجیتال و سایت‌های گیمینگ به‌خوبی از بهترین سیم کارت بین المللی ودافون پشتیبانی می‌کنند.
 • به‌دست‌آوردن درآمد ارزی: یوتیوبرها، بلاگرها و فریلنسرها ازجمله افرادی هستند که به کسب درآمد در سطح بین‌المللی علاقه دارند. آن‌ها نیازمند یک شماره دائمی هستند تا به‌راحتی با کارفرما ارتباط بگیرند یا در سایت‌های خارجی حساب کاربری باز کنند.
 • راحتی برای گردشگران: شما در سفرهای خارجی می‌توانید به‌راحتی و بدون دغدغه از ودافون استفاده کنید؛ چراکه این سیم‌کارت در بیش از 200 منطقه جغرافیایی رومینگ دارد.

معرفی سیم کارت بین المللی O2 آلمان

بعداز معرفی ودافون به‌عنوان بهترین سیم کارت بین المللی، بی‌انصافی است اگر از سیم‌کارت O2 آلمان غافل بمانیم. چنانچه شما هنگام سفر به کشورهای خارجه برای برقراری ارتباط با مشکلات فراوانی مواجه هستید و بابت صورت‌حساب موبایل خود نگرانی‌های زیادی دارید، از O2 استفاده کنید. از امکانات و مزایای این سیم‌کارت در لیست زیر توضیحاتی داده‌ایم.

 • سیم‌کارت O2 در 5 قاره جهان و بیش از 178 کشور پوشش‌دهی دارد؛
 • نرخ محاسبه مکالمات آن پایین است؛
 • هزینه رومینگ برای سیم‌کارت بین‌المللی رومینگ O2 در بیش از 70 کشور رایگان است؛
 • در سراسر دنیا آنتن‌دهی قوی دارد؛
 • امکان ارسال و دریافت SMS با آن وجود دارد؛
 • خدمات اینترنت این سیم‌کارت بیشتر است؛
 • 5 نوع سیستم Call Back برای این سیم‌کارت بین‌المللی وجود دارد؛
 • با استفاده از سیستم Call Back امکان تخفیف‌های 70درصدی برای مکالمات فراهم می‌شود؛
 • گزارش‌گیری از میزان شارژ سیم‌کارت رایگان است؛
 • افزایش موجودی این سیم‌کارت بدون کارمزد صورت می‌گیرد؛
 • این سیم‌کارت یک محیط Chat Room به‌صورت رایگان در اختیار مشترکین قرار می‌دهد؛
 • سیم‌کارت بین‌المللی O2 دارای شارژ اولیه 10 دلار است.

سیم کارت بین المللی EE استونی

سیم کارت بین المللی EE استونی

استونی اولین و قدیمی‌ترین کشوری بود که اقدام به ارائه سیم‌کارت خارجی کرد. EE استونی در 150 کشور جهان پشتیبانی می‌شود و به‌دلیل آنتن‌دهی قوی خود بهترین گزینه برای وریفای در سایت‌ها و سرویس‌های مختلف است.

سیم‌کارت EE استونی علاوه‌بر دریافت پیامک، امکان دریافت تماس را هم دارد. اما بااین‌حال برخی افراد آن را هم‌رده ودافون، بهترین سیم کارت بین المللی نمی‌دانند؛ چون امکان برقراری تماس خروجی با سایر خطوط وجود ندارد و فقط دریافت تماس ممکن است. EE استونی قابلیت استفاده از اینترنت در ایران را دارد ولی به‌دلیل اینکه شامل هزینه‌های رومینگ می‌شود، استفاده از آن چندان به‌صرفه نیست.

بهترین سیم کارت بین المللی را از ارزی وان بخرید

سیم‌کارت‌های بین‌المللی، هزینه بالای فعال‌سازی سرویس رومینگ سیم‌کارت‌های معمولی را ندارد و البته چندین و چند مزیت را در خود جا داده که تا اینجای مطلب به آن‌ها پی بردید. برای کسانی که به مسافرت‌های خارجی می‌روند، خرید سیم‌کارت بین‌المللی به‌منظور برقراری تماسی ارزان و امکان استفاده از سرویس اینترنت ضروری است.

تیم ارزی وان با بررسی سیم‌کارت‌های بین‌المللی موجود و با توجه به شرایط مختلف، خدمات سیم‌کارت بین‌المللی را بهترین انتخاب برای ایرانیان می‌داند و درحال‌حاضر خدمات فروش و شارژ این کارت‌ها را انجام می‌دهد. با اعتماد به ارزی وان، نیاز خود را در داخل و خارج از کشور برطرف کنید.

جمع‌بندی

سیم‌کارت بین‌المللی، یک ابزار ارتباطی با کشورهای مختلف است که توانایی ارائه خدماتی همچون مکالمه، ارسال و دریافت پیامک و سایر امکانات استاندارد یک سیم‌کارت را در سراسر جهان دارد. سیم‌کارت‌های بین‌المللی معمولا ازطریق آنتن‌های متعلق به کشور مقصد برای ایجاد ارتباط استفاده می‌کنند. به همین دلیل، به یک رومینگ بین‌المللی شباهت زیادی دارند.

اگر قصد یا تجربه سفر به کشورهای خارجی را داشته باشید، به‌خوبی می‌دانید که خرید بهترین سیم کارت بین المللی همچون ودافون تا چه حد می‌تواند چالش‌های ارتباطی شما را ازلحاظ سرویس‌دهی برطرف سازد. با استفاده از خدمات ارزی وان، می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون نیاز به حساب ارزی و کارت اعتباری، معتبرترین سیم‌کارت‌های بین‌المللی را بخرید.

 

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *