تک کنترل– آخرین اخبار تکنولوژی

مشخصات دوربین سامسونگ Galaxy Z Flip 5 و Z Fold 5

گوشی‌های تاشو سامسونگ در مورد قابلیت‌های دوربین به طور قطعی عقب مانده‌اند، اما مدل‌های سال گذشته پیشرفت‌های قابل‌توجهی را به همراه داشتند و به طرفداران امیدواری دادند که ممکن است پیشرفت هایی را مشاهده کنند. اکنون ما اولین جزئیات را در مورد مشخصات دوربین سامسونگ Galaxy Z Flip 5 و Z Fold 5 دریافت کرده ایم که این هم یک خبر خوب و هم یک خبر بد است.

مشخصات دوربین سامسونگ Galaxy Z Flip 5 و Z Fold 5

به گفته یوگش برار، کارشناس اطلاعات، گلکسی زد فولد 5 همان دوربین‌های اصلی 50 مگاپیکسلی، 12 مگاپیکسلی اولتراواید و 10 مگاپیکسلی تله‌فوتوی گلکسی زد فولد 4 را ارائه می‌کند. Z Flip5 همچنین دوربین دوگانه 12 مگاپیکسلی با لنزهای واید و الترا واید را حفظ خواهد کرد. این بخش نه چندان امیدوارکننده است.

خبر خوب این است که ظاهراً گوشی‌ها با سنسورهای دوربین جدید عرضه می‌شوند که کیفیت تصویر بهتری را به همراه خواهد داشت. مشخص نیست که آیا همه سنسورها ارتقا می یابند یا فقط برخی از آنها، اما ما شکی نداریم که در ماه های منتهی به اعلام بیشتر اطلاعات بیشتری کسب خواهیم کرد.

این گزارش همچنین به بهبود طراحی لولا، نمایشگرهای بیرونی بزرگتر و اسنپدراگون 8 نسل 2 کوالکام برای چیپست گلکسی اشاره می کند.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *