تک کنترل– آخرین اخبار تکنولوژی

ماشین DongFeng Seres 5 EV مجهز به هواوی به اروپا می آید

ماشین DongFeng Seres 5 EV

ماشین DongFeng Seres 5 EV مجهز به هواوی در حال برداشتن یک گام بزرگ در گسترش جهانی خود با رفتن به اتحادیه اروپا است. در حال حاضر، فقط Seres 3 را می توان در فروشگاه های هلند پیدا کرد، اما این شرکت اکنون تایید کرده است که Seres 5 را به زودی عرضه خواهد کرد. سری 5 بزرگتر دارای پیشرانه و سیستم اطلاعات سرگرمی است که توسط هواوی توسعه یافته است.

ماشین DongFeng Seres 5 EV

سرس 5 حدود 4.7 متر طول و با فاصله بین دو محور 2.88 متر عرضه می شود. این دستگاه از پلت فرم Huawei DriveONE بهره می برد که دارای دو موتور الکتریکی با قدرت کل 585 اسب بخار و گشتاور 940 نیوتن متر است.

باتری 80 کیلوواتی می تواند 500 کیلومتر را با یک بار شارژ طی کند، اما این با توجه به محدوده بسیار خوش بینانه NEDC است. در چین، این خودرو با یک توسعه‌دهنده 1.5 لیتری بنزینی اختیاری عرضه می‌شود، اما در اروپا در دسترس نیست.

این خودرو از خروجی خودرو به وسیله نقلیه (V2V) پشتیبانی می‌کند تا در صورت نیاز بتواند خودروهای دیگر را شارژ کند. همچنین از وسیله نقلیه به بار (V2L) برای تامین انرژی تجهیزات کمپینگ شما استفاده می کند.

ماشین DongFeng Seres 5 EV

ماشین DongFeng Seres 5 EV دارای HiCar هواوی است که به شما امکان می دهد مسیریابی، موسیقی و سایر برنامه ها را از تلفن هواوی خود به پنل مرکزی اطلاعات سرگرمی خودرو منتقل کنید. سیستم صوتی 11 بلندگو نیز توسط تکنسین های صدا از هواوی تنظیم شده است.

ما هنوز متوجه نشده ایم که Seres 5 در اتحادیه اروپا چقدر هزینه خواهد داشت، اما DongFeng باید به زودی در مورد آن بیشتر بگوید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *