تک کنترل– آخرین اخبار تکنولوژی

خرید زغال قلیان با بهترین کیفیت

از گذشته های نه چندان دور استفاده از قلیان در ایران رواج پیدا کرد. استفاده از قلیان به واسطه ی درمان انجام می شد که از انواع گیاهان دارویی در آن استفاده می شد. زغال قلیان در انواع مختلف به تولید می رسد که این زغال ها تولید شده از چوب درختان مختلف می باشند. زغال های قلیان با کیفیت های مختلف عرضه می شوند. برای خرید زغال قلیان مرغوب باید به ویژگی های آن توجه داشته باشید و از مراکز معتبر مانند مرکز سالار سوز جنوب زغال ها را تهیه کنید.

مجموعۀ سالار سوز جنوب توانسته بخش بزرگی از نیاز بازار به زغال را تامین نماید. برای خرید زغال قلیان و سایر زغال ها از این مجموعه با بهترین قیمت و کیفیت ، زغال های مصرفی مجموعه ی خود را تامین نمایید.

زغال قلیان

زغال قلیان سکه ای  

زغال سکه ای یکی از گزینه ی خوب برای زغال قلیان است و این زغال قلیان یکی از پر فروش ترین زغال ها است. افراد زیادی از زغال فشرده به عنوان زغال قلیان استفاده می کنند. این زغال ها دوام بسیار خوبی دارند و به آرامی می سوزند. تولید زغال قلیان به وسیله ی دستگاه زغال ساز انجام می شود. این زغال ها دارای مزایای زیادی هستند که در ادامه به آن اشاره می کنیم.

مزایای زغال قلیان فشرده

این زغال ها به واسطه ی دستگاه زغال ساز ساخته می شوند. برای محیط های پوشیده مانند قهوه خانه و سفره خانه ها و کافه ها این زغال ها انتخاب خوبی هستند.

 • زغال قلیان فشرده اشتعال پذیری خوبی دارند زیرا فضای خالی میان بافت این زغال موجب روشن ماندن و یکنواخت سوختن آن می شود.
 • زغال قلیان فشرده ایجاد سردرد نمی کند.
 • زغال قلیان فشرده دارای قیمت مناسبی می باشد.
 • زغال قلیان فشرده قیمت مناسبی دارد.
 • زغال قلیان مدت اشتعال قابل قبولی دارد.
 • زغال قلیان فشرده جرقه نمی زند و مرغوب است.

زغال قلیان لیمو

زغال لیمو از انواع زغال های با کیفیت است که آن را زغال طبیعی می نامند. زغال لیمو به عنوان زغال قلیان مورد استفاده قرار می گیرد زیرا این زغال ها دارای بوی مطبوع هستند، به صورت یکنواخت و پر حرارت می سوزند و خاکستر و دود ندارند. برای خرید زغال قلیان می توانید از طریق مرکز سالار سوز جنوب اقدام نمایید و انواع زغال های با کیفیت را تهیه کنید.

مزایای زغال قلیان لیمو

 • زغال قلیان لیمو طبیعی و ارگانیک است
 • بوی خاصی به تنباکو نمی دهد.
 • عطر و بوی خوب دارد.
 • زغال لیمو برای پخت و پز و هم در قلیان استفاده می شود.

زغال قلیان


زغال قلیان فشرده

زغال قلیان فشرده، یکی از انواع زغال ها است که برای قلیان نیز از آن استفاده می شود. این نوع زغال قلیان از خرده چوب و کاه و غیره ساخته می شود. در واقع زغال قلیان فشرده در دو نوع به تولید می رسد که یکی از خاک اره و پوست گردو می باشد و دیگری با خاک زغال تولید می شود که این نوع برای قلیان استفاده ی زیادی دارند. این زغال ها بسیار با دوام هستند و حرارت خوبی دارند که می توان برای پخت غذا ها از آن استفاده کرد. زغال قلیان فشرده ارزان تر از زغال های طبیعی است اما به دلیل صرفه ی اقتصادی بسیاری از کافه ها ،کبابی ها، قهوه خانه ها و مجموعه های دیگر از زغال قلیان  فشرده استفاده می کنند. برای خرید زغال قلیان از طریق سایت مجموعه ی سالار سوز جنوب اقدام فرمایید.

کاربرد زغال

 • پخت ‌و پز

از زغال به عنوان سوخت در منقل یا اجاق می تاون بهره برد و به وسیل ی آن انواع غذا ها را پخت. در گذشته زغال ها به روش طبیعی و با سوزاندن چوب تولید می شدند که برای پخت غذا از آن استفاده می شد اما امروزه این زغال ها به صورت آماده در منقل برای پخت کباب استفاده می شوند.   

 • مصرف توتون و تنباکو

یکی از کاربرد های اصلی زغال چوب برای مصرف قلیان است. زغال های مختلفی برای قلیان مورد استفاده قرار می گیرند. این زغال ها به وسیله ی زغال گردان افروخته شده و مورد استفاده قرار می گیرند. زغال قلیان از انواع چوب درختان و یا زغال های فشرده می باشد.

 • تهیه فولاد

یکی از کاربرد های سنتی زغال که شاید کمتر آن را شنیده باشید، برای تهیه فولاد می باشد.

ویژگی‌ زغال قلیان مرغوب

 • بدون باد زدن روشن بماند.
 • با دوام باشد.
 • دود نکند.
 • بدون گاز و بو باشد.
 • بدون جرقه باشد.
 • پرحرارت باشد.
 • خاکستر بسیار کم تولید کند.
 • خاکستر از آن لایه لایه جدا شود.
 • برای سیستم تنفسی مشکلی ایجاد نکند.
 • بدون حساسیت باشد.

فروش زغال قلیان مرغوب

 مرکز سالار سوز جنوب یکی از مراکز معتبر ارائه دهنده ی انواع زغال قلیان است. این مجموعه انواع زغال قلیان را با کیفیت بسیار عالی به دست مصرف کنندگان می رساند. برای خرید زغال قلیان و انواع زغال های مورد نظرتان به سایت این مجموعه مراجعه کنید و با همکارانمان تماس بگرید. فروش زغال قلیان مرغوب توسط این مجموعه با قیمت های بسیار مناسب انجام می گیرد و شما به قیمت تولید می توانید این زغال ها را تهیه کنید. برای خرید زغال قلیان ، مرکز سالار سوز جنوب بهترین گزینه است زیرا بهرتین خدمات رسانی را به شما ارائه می کند.

خرید زغال قلیان به صورت اینترنتی

برای خرید زغال قلیان نیازی به مراجعه ی حضوری به این مجموعه نمی باشد زیرا فروش زغال قلیان به صورت غیر حضوری انجام می شود تا بتواند از مجموعه ی خود به راحتی انواع زغال مصرفی از قبیل زغال قلیان را سفارش دهید. فروش زغال قلیان به صورت اینترنتی شرایطی آسان تری برای برای خرید برای مشتریان فراهم می کند. به همین دلیل شما می توانید بسیار آسان اقدام به خرید زغال قلیان نمایید. محصولات مرکز سالار سوز جنوب شامل انواع زغال هایی هستند که از شاخه های مرغوب ساخته شده اند و فرآیند تولید آن ها به صورت کامل انجام گرفته است به همین دلیل این زغال ها بادوام و با کیفیت هستند.

زغال قلیان

زغال قلیان چگونه تولید می شود؟

بیشتر زغال های قلیان که در بازار به فروش می رسند، از پوسته نارگیل و چوب میوه به تولید می رسند. اما برخی از آن ها نیز از چوب درختان به تولید رسیده اند که دارای قیمت بالاتری هستند. به طور کلی زغال قلیان باید بدون دود، بی بو، خاکستر کم، زمان سوختن طولانی، گرمای ثابت باشند. بنابراین مواد اولیه زغال قلیان از چوب سخت، پوسته نارگیل، درختان میوه و غیره به دست می آید.

زغال قلیان برای یک جلسه قلیان کشیدن، بسیار ضروری است و این زغال برای گرمای خوبی داشته باشد و به آرامی بسوزد تا دوام بالایی را داشته باشد. یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین زغال قلیان ، زغال نارگیل است که به صورت حبه ای در بازار به فروش می رسد. این نوع زغال قلیان از پوسته نارگیل نیز تهیه می شود. بزرگ ترین تولید کننده زغال قلیان نارگیل در جهان در اندونزی می باشد. به طور کلی برخی از انواع زغال ها در کشور و برخی از خارج از کشور ارائه می شود. زغال لیمو ، زغال انجیر، زغال مصری، زغال چینی، زغال سفید، زغل کبابی، زغال قلیان و… از انواع زغال ها هستند که هر یک دارای ویژگی های خاصی می باشد و برای خرید زغال قلیان برحسب استفاده باید بهترین گزینه را انتخاب کرد.

 https://2khanshop.com/

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *