تک کنترل– آخرین اخبار تکنولوژی

سامسونگ به طور تصادفی تاریخ عرضه سری گلکسی اس 23 را تایید کرد

تاریخ عرضه سری گلکسی اس 23

ماه گذشته، کارشناس معتبر Ice universe گفت که سامسونگ از سری گلکسی S23 در تاریخ 1 فوریه 2023 رونمایی خواهد کرد. و اوایل امروز، شعبه کلمبیایی سامسونگ این تاریخ را تأیید کرد زیرا صفحه ای را در وب سایت خود برای رویداد Galaxy Unpacked برای رونمایی از خط تولید گلکسی S23 آنپکد ایجاد کرد.

این صفحه اکنون حذف شده است، که نشان می دهد سامسونگ کلمبیا در زمان فاش شدن تاریخ رویداد Unpacked اشتباه کرده است. اما ما انتظار داریم که شرکت کره ای به زودی یک اعلامیه رسمی برای این رویداد ارائه دهد.

تاریخ عرضه سری گلکسی اس 23

توجه داشته باشید که سامسونگ به صراحت به گلکسی S23 در وب سایت خود اشاره نکرده است، اما تصویری که به اشتراک گذاشته است تا حد زیادی تایید می کند که سامسونگ از پرچمداران 2023 خود در رویداد 1 فوریه رونمایی خواهد کرد.

انتظار می رود سری گلکسی اس 23 از سه مدل گلکسی اس 23، گلکسی اس 23 پلاس و گلکسی اس 23 اولترا تشکیل شود. سامسونگ هنوز چیزی در مورد آنها فاش نکرده است، اما به لطف تصاویر لو رفته آنها، می دانیم که سه گانه S23 چگونه خواهد بود. می‌توانید انتظار داشته باشید که جزئیات بیشتری در مورد سری گلکسی S23 در مراسم پیشروی رویداد گلکسی Unpacked 1 فوریه منتشر شود.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *