تک کنترل– آخرین اخبار تکنولوژی

برنامه به روز رسانی اندروید 13 ایسوس رونمایی کشرد

به روز رسانی اندروید 13 ایسوس

ایسوس در ماه آگوست برنامه بتای اندروید 13 را برای Zenfone 9 اعلام کرد و این گوشی تقریباً آماده دریافت نسخه پایدار است. این شرکت به تازگی برنامه رسمی عرضه اندروید 13 خود را برای این گوشی و چندین گوشی دیگر اعلام کرده است. ایسوس فقط دو به روز رسانی اصلی را وعده داده است و برخی از آنها قبلاً استفاده شده اند.

در اینجا جدول زمانی رسمی برای Zenfones در سمت چپ و برای تلفن های ROG در سمت راست آمده است:

به روز رسانی اندروید 13 ایسوس
به روز رسانی اندروید 13 ایسوس

Asus Zenfone 9 این آپدیت را دسامبر امسال دریافت خواهد کرد، Asus Zenfone 8 و Zenfone 8 Flip آن را در ژانویه دریافت خواهند کرد. سری 8 سال گذشته با اندروید 11 راه اندازی شد و در ماه دسامبر به اندروید 12 به روز شد، این باید دومین و آخرین نسخه سیستم عامل اصلی آنها باشد. Zenfone 7 و 7 Pro در اواسط سال 2020 با اندروید 10 عرضه شدند و به نسخه 12 ارتقا یافتند (و در لیست 13 قرار ندارند).

با رفتن به Republic of Gamers، در ردیف اول ROG Phone 6D/6D Ultimate مجهز به Dimensity 9000+ و ROG Phone 6 و 6 Pro مبتنی بر Snapdragon 8+ Gen 1 قرار دارند.  آن ها می توانند اندروید 13 را در سه ماه اول سال 2023 انتظار داشته باشند. سری ROG Phone 5/5s آن را در سه ماهه دوم دریافت خواهد کرد.

ROG Phone 5/5s با اندروید 11 راه اندازی شد و به 12 آپدیت شد، بنابراین این باید پایان راه برای آنها باشد. مدل های ROG Phone 3 که با اندروید 10 راه اندازی شدند، به 11 و 12 آپدیت شدند و به 13 ادامه نخواهند داد.

توجه داشته باشید که عرضه تدریجی خواهد بود، بنابراین کاربران Zenfone 9 نباید انتظار داشته باشند که به‌روزرسانی در تاریخ 1 دسامبر ارائه شود. همچنین، ممکن است تاخیرهای پیش‌بینی‌نشده‌ای رخ دهد.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *