تک کنترل– آخرین اخبار تکنولوژی

بهترین ترکیب وارهای کلش اف کلنز

بهترین ترکیب وارهای کلش اف کلنز

در این مقاله بهترین ترکیب وارهای کلش اف کلنز را برای هر تاون هال بررسی خواهیم کرد. داشتن جم کلش اف کلنز در کنار چنین استراتژی‌هایی نقش مهمی در ارتقا سطح بازی شما دارد و می‌توانید جم بازی کلش اف کلنز را از سایت ونوم خریداری کرده و به صورت آنی تحویل بگیرید.

بهترین ترکیب وارهای کلش اف کلنز در تاون هال ۲

نیروهای مورد نیاز: جاینت‌ها و آرچرها

به کمک این ترکیب ابتدا نیروهای کلن کستل را با استفاده از آرچرها از بین ببرید. سپس ۱ یا ۲ جاینت را در نزدیکی سیستم دفاعی قرار دهید تا حواس نیروهای تیم حریف را پرت کنند. در این حین از آرچرها برای نابود کردن ساختمان‌های دیگر کمک بگیرید. فراموش نکنید که پیش از مستقر کردن آرچرها باید مورتار (Mortar) را از بین ببرید. در غیر این صورت مورتار آرچر را هدف قرار داده و استراتژی شما را خراب می‌کند.

بهترین ترکیب وارهای کلش اف کلنز در تاون هال ۳

نیروهای مورد نیاز: جاینت‌ها، آرچرها و دیوارشکن‌ها (Wall Breakers)

این استراتژی مشابه همان چیزی است که در تاون هال ۲ به آن اشاره شد. با این تفاوت که اکنون دیوارشکن‌ها نیز به نیروهای شما اضافه شده‌اند و می‌توانند به جاینت‌ها در ورود به بیس کمک کنند. پس از تخریب مورتار، آٰچرها را مستقر کنید و به راحتی بتل را برنده شوید.

بهترین ترکیب وارهای کلش اف کلنز در تاون هال ۴

نیروهای مورد نیاز: بالن‌ها و آرچرها

ابتدا نیروهای کلن کستل را بررسی کنید. پس از نابود کردن نیروهای کلن کستل، ۷ الی ۱۰ بالن را به سمت دفاع هوایی اعزام کنید. در این پروسه ممکن است چند بالن از دست بدهید، اما این اقدام باعث می‌شود با از بین بردن دفاع هوایی، مسیر را برای ادامه اتک هموار کنید. آٰرچرها باید پس از تخریب دفاع زمینی مستقر شوند، زیرا هدف آن‌ها از بین بردن ساختمان‌های کوچک و گرفتن سه ستاره است.

بهترین ترکیب وارهای کلش اف کلنز در تاون هال ۵

نیروهای مورد نیاز: جاینت‌ها، ویزاردها یا جادوگرها، آرچرها، بالن، باربرین‌ها، ۴ الی ۵ گابلین و طلسم رعدوبرق (Lightning Spell)

در اولین قدم به سرعت نیروهای کلن کستل را از بین ببرید. این اقدام یک تاکتیک مشترک در تمام بتل‌های کلش اف کلنز است. پس از تخریب کردن مورتار حمله اصلی شما آغاز می‌شود؛ جاینت‌ها و دیوارشکن‌ها را اعزام کنید و آرچرها را به همراه یک یا دو جادوگر پشت سر جاینت‌ها قرار دهید. به این ترتیب زمانی‌که تمرکز سیستم دفاعی روی جاینت‌ها است، آرچر و ویزارد می‌توانند بیس را به طور کاملا نابود کنند. پیش از آنکه جاینت‌های شما از بین بروند، بالن‌ها را آزاد کنید و برای دمج وارد کردن به دفاع هوایی یا مورتارها از طلسم رعدوبرق استفاده کنید.

بهترین ترکیب وارهای کلش اف کلنز در تاون هال ۶

نیروهای مورد نیاز: جاینت‌ها، جادوگرها، آرچرها، دیوارشکن‌ها، طلسم شفادهنده یا هیل (Healing Spell)، یک یا دو بالن

معمولا از نقاطی می‌توان وارد بیس شد که سازه‌های دفاعی مانند مورتار یا برج جادوگر در آن‌جا قرار داده شده‌اند. برای ورود به بیس، نیروهای کلن کستل را به سمت این نقاط هدایت کنید. زمانی‌که وارد بیس شدید، از جاینت‌ها به عنوان تانک و در پشت‌سر آن‌ها از جادوگرها استفاده کنید. از طلسم شفادهنده یا هیل به درستی استفاده کنید زیرا جادوگرها اچ‌پی بالایی ندارند. بنابراین محافظت از آن‌ها باید اولویت شما باشد. زماني‌که جاینت‌ها مورد هدف قرار می‌گیرند، از طلسم هیل استفاده کنید. در آخر پس از تخریب شدن سیستم دفاعی، بالن‌ها را آزاد کنید تا سه ستاره را به دست بیاورید.

بهترین ترکیب وارهای کلش اف کلنز در تاون هال ۷

نیروهای مورد نیاز: هوگ رایدر، جادوگر، آرچر، ۲ الی ۳ باربرین، اسپل هیل یا شفادهنده، باربرین کینگ

در تاون هال ۷، با دراگون‌ها یا اژدهایان در کلن کستل روبه‌رو می‌شوید. در چنین شرایطی باید با اعزام باربرین‌ها آن‌ها را به گوشه‌ای بکشانید و با استفاده از آرچرها و جادوگرها آن‌ها را از بین ببرید. شما باید از نقطه‌ای که تیم حریف باربرین کینگ را در آن‌جا قرار داده است وارد بیس شوید. پس از نابود کردن باربرین کینگ، هوگ رایدرها را آزاد کنید و زمانی‌که دمج دریافت می‌کنند یا یک بمب منفجر می‌شود، از طلسم هیل استفاده کنید.

بهترین ترکیب وارهای کلش اف کلنز در تاون هال ۸

نیروهای مورد نیاز: گولم، والکری، ۱۰ تا ۲۰ هوگ رایدر، جادوگرها، دیوارشکن‌ها، مینیون‌ها، باربرین کینگ، طلسم هیل، طلسم خشم (Rage Spell)، طلسم سم (Poison Spell)

اتک را با اعزام گولم‌ شروع کنید. پس از آن‌که از نبود تله مطمئن شدید، دیوارشکن‌ها را به کمک گولم‌ها بفرستید. در حالی‌که سیستم دفاعی مشغول مبارزه با گولم‌ها است، باربرین‌ کینگ و والکری‌ها را پشت سر آن‌ها اعزام کنید. جادوگرها باید در نزدیکی گولم‌ها مستقر شوند. از طلسم‌ها برای از بین بردن نیروهای کلن کستل استفاده کنید و زمانی‌که نیروهایتان به مرکز می‌رسند طلسم هیل را به کار ببرید.

پس از تخریب ۲۰ تا ۳۰ درصدی، ۳ تا ۵ هوگ رایدر به سمت سازه‌های دفاعی که قصد تخریبشان را دارید اعزام کنید و بقیه نیروها را به دنبال آن‌ها بفرستید. حتما به خاطر داشته باشید که طلسم هیل را به درستی استفاده کرده و برای هیل کردن هوگ رایدرها در این مرحله به کار ببرید.

بهترین ترکیب وارهای کلش اف کلنز در تاون هال ۹

نیروهای مورد نیاز: آرچر کویین، ۵ هیلر، ۵ تا ۶ دیوارشکن یا ابر دیوارشکن، اسپل خشم، ۱۶ بالن، باربرین کینگ، اسپل رعدوبرق، اسپل سم، لاوا هوند (Lava Hound)، مینیون‌ها

تکنیک (The Queen Charge LavaLoon) آسان‌ترین و بهترین تکنیک برای پلیرهایی است که به تاون هال ۹ کلش اف کلنز رسیده‌اند. باید راهنمای (Queen Walk) را چک کنید تا تحوه ورود به بیس با آرچر کویین و هیلرها را یاد بگیرید. زمانی‌که پادشاه و ملکه وارد بیس شدند و مسیر را برای ارتش باز کردند، لاوا هوند‌ها را اعزام کنید تا سیستم دفاعی روی آن متمرکز شود. سپس ۳ الی ۴ بالن برای دیگر سازه‌های دفاعی آزاد کنید.

زمانی‌که سیستم دفاعی فعال شد و در آستانه دمج وارد کردن به بالن‌ها بود، از اسپل‌ها استفاده کنید. پس از تخریب سیستم دفاعی، بیس را با جادوگرها، آرچرها و دیگر نیروهای سریع و مهاجم پاکسازی کنید.

بهترین ترکیب وارهای کلش اف کلنز در تاون هال ۱۰

نیروهای مورد نیاز: بالن، ۸ تا ۱۰ دراگون یا اژدها، بیبی دراگون یا بچه اژدها (Baby Dragon)، باربرین کینگ، آرچر کویین، ۵ تا ۶ طلسم رعدوبرق، طلسم خشم، طلسم زلزله

تکنیک زپ دراگون (Zap Dragon) یکی از بهترین تکنیک‌های تاون هال ۱۰ به‌شمار می‌رود. حمله را با ایجاد قیف یا فانل (Funnel) به کمک یک بالن، یک اژدها و کینگ یا کویین شروع کنید. پس از تخریب اولین لایه دفاعی، اژدهایان و بالن‌ها را آزاد کنید. پیش از آنکه سیستم دفاعی نیروهای شما را هدف بگیرد، با ترکیبی از سه طلسم رعدوبرق و یک طلسم زلزله، آن‌ها را نابود کنید.

زمانی‌که نیروی هوایی شما به سیستم دفاعی نزدیک می‌شود، از طلسم خشم استفاده کنید. در صورت امکان، قدرت‌های ملکه برای تا زمان پاکسازی بیس حفظ کنید.

بهترین ترکیب وارهای کلش اف کلنز در تاون هال ۱۱

نیروهای مورد نیاز: هیلر، پکا (P.E.K.K.A)، بولرها (Bowlers)، جادوگرها، ابر دیوارشکن‌ها، بیبی دراگون، بالن، آرچر، اسپل خشم، اسپل انجماد، اسپل خفاش، باربرین کینگ، آرچر کویین، گرند واردن، لوگ لانچر (Log Launcher)

با استفاده از پکا، بیبی دراگون و جادوگر یک قیف یجاد کنید. پس از نابود کردن محیط اطراف بیس، با پکاهای باقی‌مانده، هیلرها و بولرها حمله را ادامه دهید. برای اثربخشی بیشتر، بهتر است قدرت گرند والدن را زودتر استفاده کنید. می‌توانید قدرت آرچر کویین را برای پاکسازی بیس به کار ببرید. زمانی‌که قوی‌ترین نیروهایتان به مرکز رسیدند، طلسم خفاش را اجرا کنید تا نیروهای دفاعی بر روی آن‌ها متمرکز شوند. استفاده صحیح از طلسم انجماد برای برج جهنمی نیز نقش مهمی در حملات شما دارد.بهترین ترکیب وارهای کلش اف کلنز در تاون هال ۱۲

نیروهای مورد نیاز: آرچر، یالای ۲۵ بالن، جادوگر، بیبی دراگون، مینیون‌ها، گولم، لاوا هوند، آیس هوند، بالن جنگی (Battle Blimp)، هیروها، طلسم خشم، طلسم پرش(Jump Spell)، طلسم شتاب (Haste Spell)، طلسم سم، طلسم رعدوبرق

حمله را با ایجاد یک قیف در سمت چپ یا راست تاون هال کلش آف کلنز آغاز کنید. در تاون هال ۱۲، تارون هال یک بنای بسیار مهم محسوب می‌شود زیرا حکم واحد دفاعی را دارد. برای از بین بردن آن پیشنهاد می‌شود از بالن‌های جنگی استفاده کنید.

در این مرحله باید از گولم‌ها، باربرین کینگ و آرچر کویین استفاده کنید. به کمک دیوارشکن‌ها و اسپل پرش به گولم‌ها در ورود به بیس کمک کنید. سپس لاوا هوند و ۴ الی ۵ بالن را پشت‌سر آن‌ها اعزام کنید. هدف از بین بردن لایه خارجی دفاعی است. برای از بین بردن برج جادوگر و دیگر اهدافی مانند برج جهنمی، از طلسم‌های انجماد، شتاب و دیگر طلسم‌های باقی‌مانده استفاده کنید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *