تک کنترل– آخرین اخبار تکنولوژی

بهترین برنامه ها برای کاهش حجم تصاویر

بهترین برنامه ها برای کاهش حجم تصاویر

بهترین برنامه ها برای کاهش حجم تصاویر

اگرچه بسیاری از ابزار‌های ویرایش تصویر به صورت آنلاین در دسترس هستند، اما یافتن ابزار عالی دشوار است. بنابراین، وب سایت mspoweruser، پنج مورد از بهترین برنامه‌های تغییر اندازه تصاویر را برای رایانه شما فهرست کرده است.

برنامه Adobe Photoshop – بهترین برای ویرایش عکس

برای تغییر اندازه تصویر با استفاده از Adobe Photoshop – به Image > Image Size بروید و مقادیر ارتفاع و عرض سفارشی را وارد کنید.

برنامه FastStone Photo Resizer – بهترین برنامه برای تغییر اندازه عکس

 هنگامی که برنامه را راه اندازی می‌کنید، متوجه ویژگی‌های Batch Convert و Batch Rename در صفحه اصلی خواهید شد که این قابلیت کار آسان با این برنامه می‌شود.

به عنوان یک آزمایش، ۳۰ تصویر PNG از طریق این برنامه به JPG تبدیل، اندازه آن‌ها تغییر کرده و واترمارک شدند. 

برنامه Befunky – ویرایشگر رایگان عکس به صورت آنلاین

این ابزار ویرایش وب برای مبتدیان نرم افزاری بسیار عالی است. نسخه رایگان آن به اندازه کافی برای ویرایش اولیه مناسب است. اما باید آن را ارتقا دهید تا هوش مصنوعی را در ویرایش، فیلتر‌های عکس و گرافیک‌های ممتاز فعال کنید.

نرم افزار Fotosizer – بهترین نرم افزار رایگان تغییر اندازه عکس

برنامه Fotosizer یکی از شفاف‌ترین ابزار‌ها برای تغییر اندازه تصویر است، چه بخواهید اندازه تصویر را به ابعاد سفارشی تغییر دهید یا آن را بر اساس درصد تنظیم کنید، این ابزار به هر دو گزینه پاسخ می‌دهد و همچنین می‌توانید یک طرف را اصلاح کنید و طرف دیگر را مطابق با حفظ و نگهداری نسبت تصویر و کیفیت آن تنظیم کنید. 

کمپرسور تصویر سزیومCaesium

بهترین نرم افزار تغییر دهنده حجم تصویر که می‌تواند چندین تصویر را به طور همزمان انتخاب و فشرده سازی کند بهترین ویژگی این نرم افزار این است که می‌توانید تنظیمات فشرده سازی منحصر به فرد را برای هر تصویر به صورت جداگانه اعمال کنید و همه آن‌ها را به یکباره فشرده کنید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *