تک کنترل– آخرین اخبار تکنولوژی

ماه آینده استوری تلگرام راه اندازی خواهد شد

استوری ها آنها همه جا هستند. قابلیتی که توسط اسنپ چت در سال 2013 پیشگام شد و متا در همه چیز از فیس بوک گرفته تا فیس بوک مسنجر و اینستاگرام (با بیشترین موفقیت، تا حد زیادی) تا واتس اپ که حتی توسط گوگل نیز آزمایش شده بود، مورد استفاده قرار گرفت؛ و اکنون استوری تلگرام در راه است.

تلگرام تاکنون به نوعی توانسته در برابر جذابیت افزودن استوری به اپلیکیشن خود مقاومت کند. اما پاول دوروف موسس تلگرام امروز اعلام کرد که استوری ها از اوایل ماه آینده بر روی این پلتفرم در دسترس خواهند بود.

استوری تلگرام

دوروف می‌گوید تلگرام این ویژگی را فقط از رقبای خود کپی نمی‌کند بلکه تصمیم گرفت این کار را به روش تلگرام انجام دهد. این بدان معناست که شما افرادی را انتخاب می‌کنید که می‌توانند هر یک از استوری های شما را «با دقت کامل» ببینند (همه، فقط مخاطبین با استثنا، چند مخاطب انتخاب شده یا لیستی از دوستان نزدیک). این ویژگی در یک بخش قابل ارتقا در بالای لیست چت شما قرار می گیرد و پنهان کردن استوری های ارسال شده توسط هر مخاطبی آسان خواهد بود.

استوری ها از زیرنویس ها و همچنین عکس ها و فیلم های گرفته شده توسط دوربین های جلو و عقب به طور همزمان پشتیبانی می کنند. یک استوری در 6، 12، 24 یا 48 ساعت منقضی می شود که انتخاب آن با شما است. یا می توانید آن را طوری تنظیم کنید که برخی از آنها به طور دائم در پروفایل شما نمایش داده شوند، با تنظیمات حریم خصوصی برای هر کدام. و به زودی می‌توانید پیام‌ها را از کانال‌ها به استوری‌ها ارسال کنید.

دوروف می‌گوید که پس از آزمایش داخلی این ویژگی، حتی افراد شکاک در تیم شروع به قدردانی از آن کردند و اکنون هیچ عضوی از تیم نمی‌تواند تلگرام را بدون آن تصور کند.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *