تک کنترل– آخرین اخبار تکنولوژی

چگونه ارور iOS 17 Software Update Failed را در آیفون برطرف کنیم؟

اپل iOS 17 را به تازگی برای همه مدل‌های آیفون سازگار منتشر کرده است و پلتفرم جدید با سهم نسبتاً بهبود یافته‌ای نسبت به نسخه قبلی وارد شده است. اپل نه تنها افزوده های جدید را معرفی کرده است، بلکه عملکرد ویژگی های موجود را نیز گسترش داده است. علاوه بر این، تغییرات بصری در سراسر پلت فرم مشهود است. اگر می‌خواهید iOS 17 را روی آیفون خود نصب کنید، اما همچنان با ارور iOS 17 Software Update Failed مواجه می‌شوید، راه حل آسانی وجود دارد که باید آن را امتحان کنید.

ارور iOS 17 Software Update Failed

در روزهای ابتدایی عرضه جدید iOS، سرورهای اپل مشغول ارائه به‌روزرسانی‌ها به میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان هستند. علاوه بر این، ممکن است برخی از مشکلات در دستگاه شما یا سرورهای اپل وجود داشته باشد که می‌تواند مانع از نصب آخرین به‌روزرسانی شود. هنگامی که این اتفاق می افتد، آیفون شما یک خطای “Software Update Failed” را به شما نشان می دهد. اگر وضعیت مشابهی را تجربه می‌کنید، به شما نشان می‌دهیم که برای رفع خطای «به‌روزرسانی نرم‌افزار» هنگام نصب iOS 17 بر روی آیفون خود، چه کاری انجام دهید.

iOS 17 را از ابتدا نصب کنید

اولین کاری که باید انجام دهید این است که همه برنامه های آیفون خود را ببندید و آیفون خود را مجددا راه اندازی کنید. پس از راه اندازی مجدد آیفون، به سادگی به Settings > General > Software Update > بروید و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید تا iOS 17 را از ابتدا دانلود و نصب کنید. راه اندازی مجدد آیفون می تواند هر گونه خطای اساسی موجود در iOS 16 را از بین ببرد و می تواند به شما در رفع خطای “Software Update Failed” در هنگام نصب iOS 17 کمک کند.

صبر کنید

اگر روش ذکر شده در بالا کمکی نکرد، همیشه می توانید چند ساعت صبر کنید و سپس دوباره امتحان کنید. همانطور که قبلا ذکر شد، این مشکل می تواند به دلیل دانلودهای بیش از حد و مشکلات تحویل سمت سرور باشد. با این وجود، این به طور بالقوه می تواند خطای iOS 17 “Software Update Failed” را در آیفون شما برطرف کند.

iOS 17 را به صورت دستی نصب کنید

می توانید iOS 17 را به صورت دستی از طریق فایل های IPSW روی آیفون خود نصب کنید. این فرآیند نسبتاً ساده است و مشکلات زیربنایی را حل می کند.

به روز رسانی از طریق iTunes

اگر نمی خواهید روش IPSW را امتحان کنید، همیشه می توانید از طریق iTunes در ویندوز و Finder در Mac به آخرین نسخه iOS به روز رسانی کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آیفون خود را به مک یا رایانه شخصی خود متصل کرده و بر روی دکمه Update از Summary کلیک کنید. با این کار iOS 17 بر روی آیفون شما نصب می شود و به طور بالقوه از خطای «به روز رسانی نرم افزار ناموفق» عبور می کند.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *