تک کنترل– آخرین اخبار تکنولوژی

اتفاقات مرموز قله اورست

اتفاقات مرموز قله اورست

اتفاقات مرموز قله اورست

قله ی بزرگ جهان ، اورست ، یکی از مکان هایی است که در طی این سال ها اتفاقت عجیبی را در خود دیده است . اتفاقات مرموز
یکی از این اتفاقات بارها دیده شدن اجسام پرنده در آسمان نزدیک این قله است و در سال 1993 کوه نورد انگیسی frank smythe در ارتفاع 8 هزار متری شاهد این اجسام پرنده بود..
– او میگوید :
در آسمان دو شی پرنده که شکل بشقاب بودند را مشاهده کردم، آنها نه صدا داشتند و به نظر میرسید اصلا در حال حرکت هم نیستند؛ این دو شئ به صورت بی حرکت در آسمان بودند و انگار به جایی زل زده بودند .
هنگامی که سرم را پایین آوردم تا جای پایم را سفت کنم ، دوباه به آسمان نگاه کردم و ناگهان آنها ناپدید شدند.

– این تنها و آخرین باری نبود که کوه نوردان در اورست شاهد اجسام پرنده و بی حرکت هستند.
 از سمت دیگر ، دو کوه نورد Dougal Haston ، Doug Scott بعد از آنکه در قله ی اورست غذا و آبشان تمام شد و از اکسیژن کافی هم در ارتفاع نداشتند مجبور شدند در یکی از غارهای برفی پنهان شوند و پناه بگیرند..
×- آن دو امکان نداشت که در آن وضعیت زنده بمانند زیرا سرما انقدر شدید بود که انها باور داشتند که خواهند مرد اما هردو انها روزی که توانستند جان سالم از این موقعیت به در برند ، اعتراف کردند و قسم خوردند که در آن غار برفی ناگهان گرمای خاصی را احساس کردند،حضور کسی را حس کردند و این گرمای حضور او آنهارا نجات داد..

– کوه نورد معروف و رکورد دار جهانی Sherpa Pemba Dorje نیز قسم میخورد هنگامی که در ارتفاع بوده است، شخصی لاغر و لخت را دیده که به سمت او میاید و از او تقاضای غذا میکند
او سپس محل را ترک کرده و آن شخص در مه و طوفان برفی ناپدید شده است…

 

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *