تک کنترل– آخرین اخبار تکنولوژی

آیا آنوناکی ها خالق انسانند، یا سومریها خیال پرداز بوده اند؟

آنوناکی ها

آیا آنوناکی ها خالق انسانند، یا سومریها خیال پرداز بوده اند؟

چندی پیش در برسیهایی در مورد متون و الواح بجا مانده از سومریان دریافتیم که آنها به خدایانی فرازمینی اعتقاد داشتند. و همچو تمدن های باستانی پیشرفته آمریکا ریشه خلق انسان را به فرازمینی ها نسبت داده اند.

زکریا سیتچین مترجم کتیبه های سومری اینگونه روایت می کند

در الواح کشف شده سومری داستان هایی در مورد سفر فضانوردانی باستانی از سیاره ای به نام نیبیرو به زمین روایت شده. در این افسانه ها گفته شده مردمان سیاره نیبیرو حدود ۴۵۰ هزار سال قبل برای استخراج طلا به زمین آمدند.

سیاره نیبیرو به دلیل اینکه در معرض طوفان های خورشیدی قرار گرفته بود اتمسفرش صدمه دیده بود. آنها از طلا برای ترمیم جو سیاره خود استفاده می کردند. جالب آنکه امروزه دانشمندان می گویند با نانو ذرات طلا میتوان جو را باز سازی کرد!

پس از آنکه نخبگان نیبیرو به زمین آمدند. برای استخراج طلا از معادن به نیروی کار احتیاج داشتند. بنابراین گونه ای از انسان های نخستین را که نئاندرتال نام داشتند. با انجام آزمایش های ژنتیکی بر رویشان به انسان های هوشمند تبدیل کردند. البته نه به هوشمندی امروز در حدی که بتوانند فرمان های آنان را اجرا کنند.

Enki که فرمانده آنها بود. در باورهای سومریان باستان به عنوان خدای “علم” شناخته می شود، قسمت هایی از آرایش ژنتیکی نیبیرویی ها را بر روی موجودات زمینی اعمال کرد و از آنان گونه هایی هوشمند و پیشرفته را ساخت. پس از این اتفاق مردمان سومری اهالی نیبیرو را آنوناکی نامیدند، یعنی
فرزندان آنو!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *