تک کنترل– آخرین اخبار تکنولوژی

آپدیت دوربین گوشی Nothing Phone 2 منتشر شد

آپدیت دوربین گوشی Nothing Phone 2

آپدیت دوربین گوشی Nothing Phone 2 منتشر شد که پیشرفت های زیادی در زمینه دوربین به همراه داشت. تنها چند هفته بعد از عرضه این شرکت در حال ارائه به‌روزرسانی اضافی برای آخرین دستگاه خود است.

این یکی همچنین دارای بسیاری از پیشرفت‌های متمرکز بر دوربین است و با نام Nothing OS 2.0.2 شناخته می‌شود.

آپدیت دوربین گوشی Nothing Phone 2

وضوح عکس بهتر در حالت 50 مگاپیکسل، ثبات و کنتراست بهتر در هنگام ضبط ویدیو، کیفیت عکس بهبود یافته در نور کم، کنتراست بهتر، بوکه بهبود یافته، وضوح بهینه چهره در حالت پرتره و سرعت پردازش HDR سریعتر دریافت می کنید.

دوربین سلفی همچنین وضوح عکس بهبود یافته، کیفیت بهبود یافته در نور کم و پردازش HDR سریعتر را دریافت می کند.

ویژگی‌های جدید عبارتند از خاموش کردن برنامه‌ها در زمان رسیدن به حد مجاز دمایی تلفن، تصویری با کیفیت بدون باتری زمانی که تلفن خاموش است، و نمادهای جدید و متفاوتی برای هر یک از محصولات صوتی Nothing در کنترل صدا اضافه شده است.

آپدیت دوربین گوشی Nothing Phone 2

این به‌روزرسانی شامل وصله‌های امنیتی ژوئیه 2023، قدرت بازخورد لمسی جدید هنگام تایپ، پاسخ‌دهی بهبود یافته صفحه لمسی و قابلیت اطمینان شبکه برای “چندین اپراتور جهانی”، بهبود عملکرد برخی از بازی‌ها هنگام بازی در HDR، و بهبود کلی در پایداری سیستم است.

مشکلات مربوط به Dirac Audio، Google Wallet و تنظیمات سریع بلوتوث برطرف شده است، همچنین مشکلی که باعث عدم پاسخگویی «دو بار ضربه زدن برای بیدار شدن» شد، برطرف شده است. تعجب نخواهید کرد اگر بدانید که “اصلاحات کلی دیگر اشکالات” نیز اعمال شده است.

برای دریافت به‌روزرسانی، به Settings > System > System Update در تلفن Nothing خود بروید.

منبع: gsmarena

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *